© 2019 by Changemakers Academy 

PROGRAMMIST

Kahe kuuga saad arendada nii ennast kui ka üht maailmamuutjat!

Lood tiimiga ühele sotsiaalsele ettevõttele turundusplaani ning viid seda ellu.

PÕNEVAD SÜNDMUSED

 Haaravad töötoad, motiveerivad inspiratsioonikõnelejad ja mõnus atmosfäär on tagatud enam kui viie sündmusega!

Suur aitäh. Te olete imelised.

See on lihtsalt vapustav, mida te Eesti noorte arendamise

nimel teete!

Analiis Veeremaa

2019

Minu elu

parim kogemus.

Jürgen Tihanov

2018

Need kaks kuud olid väga kiirelt lahedad!

Pole kunagi nii kiiresti nii palju õpitut

omandanud, mida saaksin kasutada edaspidises elus!

Ragne-Liis Feldmann

2019

AJAKAVA

16.12 - 18.12

11.01

18.01

1.02

29.02

7.03

19.03 - 22.03

Kandideerimine

Avapauk

Turunduswebinar

Inspiratsioonipäevak

Kõnemaraton

Finaalgala

London

KKK

Mis on Changemakers Academy?

Changemakers Academy on 2-kuuline sotsiaalse ettevõtlikkuse programm, mis on suunatud 8.-12.klassi, eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Programmi käigus töötatakse kuueliikmelistes tiimides, et aidata mentori abiga luua turundusplaan ettevõttele ning viia seda ellu.

Kuidas saab Changemakers Academys osaleda?

Selleks tuleb programmi kandideerida. Kandideerimine on avatud 18.11-18.12. Kandideerimiseks tuleb täita kandideerimisankeet ja võimaluste suurendamiseks võib kirjutada endast loo, jagada ägedat pilti või teha kuni 60-sekundiline ennast tutvustav video. Kandideerides too välja oma tulevikuplaanid ja idee, kuidas Changemakers saaks Sind sellel teel aidata. Osalustasu on 60€.

Millal saad teada, kas osutusid valituks?

Programmis osalejad antakse teada paar päeva pärast kandideerimise lõppu. Näiteks: kandideerimine lõpeb 15. detsembril, siis vastused osalema pääsenutele, ootelistis osalejatele ja väljajääjatele saadetakse välja 20. detsembril. Pärast seda on aega enda osavõtt kinnitada kuni 26. detsembrini.

Mis ma programmis tegema pean?

Programm algab 11.01 avapauguga ning lõppeb 7.03 finaalgalaga, kahe kuu jooksul toimub veel põnevaid sündmuseid. Programmis arendad koos tiimiga turundusplaani ühele ettevõttele ning saad võimaluse see ka ellu viia.

Millised on auhinnad?

Parimatele toimub reis Inglismaale (19.03-22.03). See on kombinatsioon kultuuri- ja õppereisist. Tutvume nii mitmete kohalikke sotsiaalsete ettevõtetega kui ka Londoni tähtsamate vaatamisväärsuste ja toidukultuuriga. Lisaks on programmis ka mitmed eriauhinnad, näiteks parimale tiimile, tehnoloogilisele lahendusele ja palju muud mida saad täpsemalt teada programmis osaledes.

Programm lõppes, mis nüüd edasi?

Kuigi meie põhiprogramm on lõppenud, siis erinevaid viise, kuidas maailma muutmist jätkata, on mitmeid. Suveti toimub Changemakers Start-Up (juuni) ja Changemakers Summer Academy (august). Jooksvalt läbi aasta aitame noortel jõuda ideest teostuseni ning arendada oma liidri- ja tiimitööoskusi (Changemakers Center).