Changemakers Start-Up 2.jpg

Kolmepäevalises noorteprogrammis saad teada enim just tiimitöö- ja liidrioskuste kohta

-  see on Changemakers Start-Up!

PROGRAMMIST

16.-18. juunil saad oma kodust arendada enda tiimitöö- ja liidrioskusi! Osaled erinevates töötubades, kuuled inspiratsioonikõnelejaid ning viid oma turundus- ja müügioskused järgmisele tasemele täitmaks enda unistused ja eesmärgid. 

127

Osalenud noort

216

Noort on tahtnud osaleda

9.2

Keskmine rahulolu programmist

100%

Tiimitööoskuse areng

PRAKTILISED

OSKUSED

Kuidas jõuda tiimiga eduni? Kuidas luua usaldust? Kuidas lahendada probleeme?

Leiame vastused neile ja paljudele teistele küsimustele.

REAALSED

ÜLESANDED

Programmi jooksul saad lahendada päris ettevõtete probleeme ning võimalusel alustada ka nendega koostööd!

PÕNEV

KULMINATSIOON

Viimase väljakutsena saad mõelda tiimiga lahenduse ühele turundusprobleemile ning esineda žüriile.

Changemakers Start-Up 3.jpg
MIS SA TEADA SAAD?

KUIDAS SUHELDA ERI TÜÜPI INIMESTEGA?

Iga inimene on erinev ning nii on ka nendele lähenemine. Saad paremini teada, milline oled sina ja millised on inimesed sinu ümber. 

KUIDAS VIIA TIIM EDUNI?

Vahet pole, kas teed koolis rühmatööd, oled mõne noorteühingu liige või tegutsed kuskil vabatahtlikuna - igatpidi pead oskama tiimis tegutseda. Selgitame välja mis on vajalikud sammud tiimi eduks ja mida saad sina nii liidri kui ka liikmena selle nimel teha. 

MIS ON TURUNDUSE JA MÜÜGI PÕHITÕED? 

Kui soovid vanemalt saada taskuraha kinoks või särada mõnel intervjuul, siis just need oskused on sulle tähtsad. Räägime miks, kuidas ja mida teha, et olla igas situatsioonis enesekindel!

KUIDAS TULLA TOIME PROBLEEMIDE JA KONFLIKTIDEGA? 

Neid tuleb ikka igas lähedases suhtes ette. Mis siis aga teha? Kuidas neid ületada? Just sellest programmis räägimegi.

JA PALJU MUUD KASULIKKU! 

Näiteks on tulemas ka külalisesinejad ja ägedad auhinnad, mis annavad võimaluse veel järgmisteks põnevateks väljakutseteks

MIDA TEISED ÜTLEVAD?

Neidi Kull

Kui päris aus olla, siis ma alguses tegelikult kartsin kandideerida, sest varasemalt otsisin pidevalt igas oma tegevuses perfektsust taga. Ma olen väga tänulik, et enda mugavustsoonist välja tulin ja osalesin, sest programmi jooksul sain osaleda nii paljudes ägedates loengutes ja lahendada reaalseid ettevõtete probleeme.

Robert Sepp

Tegin väga pika sammu edasi nii tiimitöös kui ka suhtlemises ning neid oskusi hakkan rakendama igas elu valdkonnas, millega ma tegelen.

Reti Eedra

Kõigile, kes kahtlevad, kas osaleda või ei, on mul ainult üks soovitus - KANDIDEERI JA SA EI KAHETSE! Võimalus kohtuda inimestega, keda tõesti huvitab, mis maailmas toimub, oli innustav ja tõeliselt motiveeriv ning loodan, et üheskoos on meil võime muuta maailma paremaks.

KUIDAS PROGRAMM TOIMUB?

3 päeva järjest! 

Saad kõiki teadmisi ammutada 16.-18. juunil. Alustame iga päev kell 9 ning lõpetame kell 18. Esimesel päeval tutvume üksteisega ning toimub jagunemine tiimidesse. Peale lõunat alustame esimeste töötubadega, et üksteist paremini mõista. Teisel päeval õpime tundma erinevaid inimtüüpe ning seame eesmärke, võtame vastu otsuseid ning lahendame konflikte. Kolmandal päeval tegeleme ettevõtte turundusprobleemi lahendamisega ning toimub finaal, kus selguvad võitjad. Iga päev lõppeb peegelduse ja kokkuvõttega, et õpitust maksimum võtta.

Virtuaalselt!

Sul on vaja vaid internetiühendust ning seadet, mille kaudu liituda. Kõik töötoad ja esinemised toimuvad keskkonnas Zoom.

KUIDAS PROGRAMMIS OSALEDA?

Kandideerides! 

Programmis saab osaleda vaid 50 enim motiveeritut noort. Eelmisesse programmi kandideeris 195 noort.

Kandideerimine kestab 10. juunini.  

Programmi osalejad on teada hiljemalt 12. juunil.

 

Programmis on osalustasu 30€, mis sisaldab:

✔️ Kolm päeva põnevaid töötubasi (turundus, müük, analüüsioskus; tiimitöö, liidrioskused, esinemine jpm),

✔️ Võimalus kuulda põnevaid oma ala eksperte,

✔️ Võidupakett programmi võitjatele,

✔️ Igale osavõtjale auhinnakott.

Faili%2022.11_edited.jpg
 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis on Changemakers Start-Up?


Changemakers Start-Up on kolmepäevane noorteprogramm, mis on suunatud 8.-12. klassi eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Programmi käigus arendatakse tiimitöö- ja liidrioskusi.
Kuidas saab Changemakers Start-Upis osaleda?


Selleks tuleb programmi kandideerida. Kandideerimine on avatud 24. mai-10. juuni. Kandideerimiseks tuleb täita kandideerimisankeet - too välja oma tulevikuplaanid ja motivatsioon, miks just Changemakers saab Sind sellel teel aidata. Enamasti on ühele kohale kandideerimas kaks-kolm noort, seega mida põhjalikum oled, seda suurem on võimalus, et just sina pääsed osalema! Lisaks tuleb tasuda osalustasuna 30 eurot.
Millal saab teada, kes osutusid programmi valituks?


Programmis osalejad antakse teada paar päeva pärast kandideerimise lõppu. Võid oma vastust ootama jääda 12. juunini. Pärast seda on sul positiivsete uudiste korral aega enda osavõtt kinnitada 15. juunini.
Mis programmis toimuma hakkab?


Sa saad osaleda tiimitöö- ja liidrioskuste töötubades ning kuulata inspiratsioonikõnelejatki. Lisaks tegutsed tiimiga viimasel päeval selle nimel, et piiratud ajaga tulla välja põnevate turundusideedega!
Millised on auhinnad?


Programmis on mitmeid erinevaid auhindu. Kaks tiimi saavad eduka turunduslahenduse eest elamustepaketi ning väärtuslikku materjali ka edasiseks arenemiseks! Lisaks saavad võitjad tasuta otsepääsmeid Changemakersi teistesse programmidesse või kursustele.

+372 5904 7365

© 2020 by Changemakers