© 2019 by Changemakers Academy 

PROGRAMMIST

Kolme päevaga saad arendada enda tiimitöö- ja liidrioskusi!

Läbid tiimiga erinevaid takistusi ning pürgite edu poole.

REAALSED ÜLESANDED

Programmi jooksul saad lahendada päris ettevõtete päris probleeme ning võimalusel alustada nendega koostöödki!

See oli väga äge nädalavahetus, minu arvates ka kasulik ja oli võimalik palju õppida.

Te teete õiget asja!

Ege-Ly Petermann

2019

Parimad kolm

päeva mu elus.

Ines Aas

2019

Ohh tegin väga pikka sammu edasi enda nii tiimitöös kui ka suhtlemises ning neid oskusi hakkan rakendama igas enda elu valdkonnas, millega ma tegelen.

Robert Sepp

2019

KKK

Mis on Changemakers Start-Up?

Changemakers Start-Up on 3päevaline sotsiaalse ettevõtlikkuse programm, mis on suunatud 8.-12.klassi, eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Programmi käigus osaletakse erinevates tiimitöö- ja liidrioskuste teemalistes töötubades, läbitakse erinevaid väljakutseid ning arendatakse turundus- ja müügiteadmisi.

Kuidas saab Changemakers Start-Upis osaleda?

Selleks tuleb programmi kandideerida. Kandideerimine on avatud 15.05-31.05. Kandideerimiseks tuleb täita kandideerimisankeet ja võimaluste suurendamiseks võib kirjutada endast loo, jagada ägedat pilti või teha kuni 60-sekundiline ennast tutvustav video. Kandideerides too välja oma tulevikuplaanid ja idee, kuidas Changemakers saaks Sind sellel teel aidata.

Millal saad teada, kas saad osaleda?

Programmis osalejad antakse teada paar päeva pärast kandideerimise lõppu. Kui kandideerimine lõpeb 31. mail, siis vastused osalema pääsenutele, ootelistis osalejatele ja väljajääjatele saadetakse välja 3. juunil. Pärast seda on aega enda osavõtt kinnitada 5. juunini.

Mis programmis toimub?

Esimesel päeval jaguneme tiimidesse ning valime välja, kes saab tiimi liidriks. Vastavalt sellele jätkuvad töötoad erinevatel tiimitöö ja liidrioskuste teemadel. Lisaks paneme end proovile üht müügiülesannet läbides. Teisel päeval jätkame töötubadega ning võtame päeva kokku maailmamuutja simulatsiooniga - loome oma sotsiaalse ettevõtte. Kolmandal päeval on viimased väljakutsed ning kokkuvõtted. Põneva probleemülesande lahendamise käigus selguvad parimad tiimid, kes pääsevad Berliini.

Millised on auhinnad?

Parimatele toimub reis Berliini. See on kombinatsioon kultuuri- ja õppereisist. Tutvume nii mitmete kohalikke sotsiaalsete ettevõtetega kui ka Berliini tähtsamate vaatamisväärsuste ja toidukultuuriga. Lisaks on programmis ka mitmed eriauhinnad, mida saad täpsemalt teada programmis osaledes.