© 2019 by Changemakers Academy 

PROGRAMMIST

Nelja päevaga saad arendada enda loovust ja tiimitööoskusi.

Lood tiimiga ühe maailmamuutva ettevõtmise ning

saad esineda Paide Arvamusfestivalil!

Te korraldasite midagi üli ägedat. Ma ei suuda seda sõnadesse panna, kui vägev see oli. Te suutsite luua sellise sünergia, et lihtsalt WOW!

Maria Jõesalu

2019

Selles programmis oli kõik, mis peab ühes programmis olema.

Kerttu Zahharov

2018

KKK

Mis on Changemakers Summer Academy?

Changemakers Summer Academy on 4päevaline sotsiaalse ettevõtlikkuse programm, mis on suunatud 8.-12.klassi, eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Programmi käigus luuakse oma maailmamuutev algatus sotsiaalse ettevõtte näol, läbitakse erinevaid tiimitöö väljakutseid ning esinetakse Arvamusfestivalil.

Kuidas saad Changemakers Summer Academys osaleda?

Selleks tuleb programmi kandideerida. Kandideerimine on avatud 10.07-26.07. Kandideerimiseks tuleb täita kandideerimisankeet ja võimaluste suurendamiseks võib kirjutada endast loo, jagada ägedat pilti või teha kuni 60-sekundiline ennast tutvustav video. Kandideerides too välja oma tulevikuplaanid ja idee, kuidas Changemakers saaks Sind sellel teel aidata.

Millal saad teada, kas osutusid programmi valituks?

Programmis osalejad antakse teada paar päeva pärast kandideerimise lõppu. Kui kandideerimine lõpeb 26. juulil, siis nii osalema pääsenutele, ootelisti jäänutele kui ka valituks mitte osutunutele saadetakse vastus välja 29. juulil. Pärast seda on aega enda osavõtt kinnitada 31. juulini.

Mis programmis toimuma hakkab?

Esimesel päeval tutvume iseenda, üksteise ja ühe sotsiaalse ettevõttega. Päeva lõpul liigume kõik koos Paidesse. Teisel päeval lahendame erinevaid tiimitöö ülesandeid, valime välja ühe ühiskondliku probleemi ning asume seda agaralt lahendama! Kolmas päev on täis oma ideele tagasiside saamist ja viimistlemist. Lisaks osaleme ühel Arvamusfestivali arutelul. Viimasel päeval esitleme oma ideid Changemakersi ja NULA inkubaatori ühisel arutelul ning paneme paika edasised plaanid. Selguvad ka tublimad tegutsejad ja ideede omanikud!

Mida hõlmab osalustasu?

Osalustasu sees on nelja päeva majutus, toitlustus ning transport Tallinnast Paidesse ja tagasi. Lisaks saab põnevaid koolitusi ja töötubasid. Programmi tegelik väärtus on kindlasti rohkem kui 45€, kuid tänu meie toetajale Briti Nõukogule oleme saanud seda hoida võimalikult madalana tagades enesearengu võimalust rohkematele noortele.