Changemakers Summer Academy 2.jfif

Neljapäevalises noortelaagris saad teada enim just sellest kuidas luua edukas ettevõte ning olla ettevõtja - see on Changemakers Summer Academy!

LAAGRIST

 11.-14. augustini saad arendada füüsiliselt toimuvas laagris enda ettevõtlusoskusi! Osaled erinevates töötubades, kuuled inspiratsioonikõnelejaid ning viid oma turundus- ja esinemisoskused järgmisele tasemele. 

4

Aastat toiminud laager

9.65

Keskmine rahulolu laagrist 10-palli skaalal

95.14%

Osalejatel arenenud ettevõtlusoskus

2

Tiimi on Ajujahi TOP100 hulka jõudnud

INSPIREERIVAD KOHTUMISED

Kuidas üks ettevõte toimib? Mis on nende eesmärk? Kes on ühe ettevõtte taga?

Saad kohtuda Eestis tegutsevate maailmamuutvate ettevõtetega.

ETTEVÕTTE LOOMINE

Laagri jooksul leiad tiimiga lahenduse maailmas valitsevale probleemile ning teed esimesed sammud oma ettevõtte suunas, saavutamaks enda eesmärke.

PÕNEV

KULMINATSIOON

Laagri lõpuks selgub parim idee ning auhinnaks on 250€ väärtuses mentorlust. Selle abil saad oma idee kiiremini ellu viia ning unistused täita.

MIDA TEISED ÜTLEVAD?
Changemakers Academy 3.jfif
MIS SA TEADA SAAD?

KUIDAS LUUA TEKKINUD IDEEST PROTOTÜÜPI?

Üks hea idee ja ettevõte algab testitud prototüübist. Saad luua esmase prototüübi ja koguda ka hulgaliselt tagasisidet, õppides seda kuidas turu-uuringut teha ja mis saadud infoga peale hakata.

KUIDAS VIIA TIIM EDUNI?

Vahet pole, kas teed koolis rühmatööd, oled mõne noorteühingu liige või tegutsed kuskil vabatahtlikuna - igatpidi pead oskama tiimis tegutseda. Selgitame välja mis on vajalikud sammud tiimi eduks ja mida saad sina nii liidri kui ka liikmena selle nimel teha. 

MIS ON TURUNDUSE JA MÜÜGI PÕHITÕED? 

Kui soovid vanemalt saada taskuraha kinos või särada mõnel intervjuul, siis just need oskused on sulle tähtsad. Räägime miks, kuidas ja mida teha, et olla igas kohas ja situatsioonis enesekindel.

KUIDAS ESITLEDA ENDA IDEED? 

Iga kõne, mida teed on esitlus. Kuidas aga esitleda oma ettevõtet nii, et keegi oleks valmis sulle raha andma. Seda õpid programmi käigus.

JA PALJU MUUD KASULIKKU! 

Näiteks on tulemas ka külalisesinejad ja ägedad auhinnad, mis annavad võimaluse veel järgmisteks põnevateks väljakutseteks.

Kasper Suur

Kustumatud mälestused algasid hetkest, kui ma uksest sisse astusin. Neile, kes mõtlevad ise osalemisele - te ei kahetse. Uued tutvused ja põnevad elamused on kindlad märksõnad, mida Changemakers Summer Academyst kaasa saab.

Eliis_Mätas.jfif

Eliis Mätas

Changemakers Summer Academy oli väga hariv ning lisaks paremaks meeskonnamängijaks saamisele õppisin palju ettevõtlusest – näiteks kuidas luuakse start-upi, millised sotsiaalsed ettevõtted juba Eestis tegutsevad, milline on kõige kasulikum pitch – ja samas õppisin iseend ning oma tegevusi analüüsima.

Markus Veemaa

Minu jaoks olid need neli päeva päriselt suve kõige paremad ja huvitavamad. Lisaks olid need ka kõige harivamad neli päeva. Koolis ma ei saaks ealeski neid asju esiteks praktiseerida ja õppida nii hästi, kui Changemakersis.

KUIDAS LAAGER TOIMUB?

4 päeva järjest! 

Saad kõiki teadmisi ammutada 11.-14. augustil.
Esimesel päeval tutvume iseenda, üksteise ja ühe sotsiaalse ettevõttega. Teisel päeval lahendame erinevaid tiimitöö ülesandeid, valime välja ühe ühiskondliku probleemi ning asume seda agaralt lahendama! Kolmas päeva on täis oma ideele tagasiside saamist ja selle viimistlemist. Lisaks osaleme ühel Arvamusfestivali arutelul. Viimasel päeval esitleme oma ideid žüriile ning paneme paika edasised plaanid. Selguvad ka tublimad tegutsejad ja parimad ideed.

KUIDAS LAAGRIS OSALEDA?

Registreerudes! 

Laagris saab osaleda vaid 45 kiiremat noort. 
Registreerumine kestab 8. augustini.

 

Laagris on osalustasu 45€, mis sisaldab:

✔️ Neli päeva põnevaid töötubasi (tiimitöö, ajurünnak, turundus, müük, turu-uuring, esinemine jpm),

 ✔️ Majutus, toitlustus ning transport Tallinnast Paidesse ja tagasi,

 ✔️ Võimalus kuulda põnevaid oma ala eksperte, 

✔️ Võidupakett laagri võitjatele,

✔️ Igale osavõtjale auhinnakott

Changemakers Academy 4.jfif
 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis on Changemakers Summer Academy?


Changemakers Summer Academy on neljapäevane laager, mis on suunatud 8.-12. klassi eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Laagri käigus arendatakse ettevõtlusoskusi.
Kuidas saab Changemakers Summer Academys osaleda?


Selleks tuleb osta laagri pilet, mis maksab 45€. Osalema pääsevad vaid 45 kiiremat noort. Pileti saad osta siit - https://bit.ly/3jQNQtW
Mis laagris toimuma hakkab?


Sa saad osaleda ettevõtte alustamisega seotud töötubades ning kuulda inspiratsioonikõnelejatki. Lisaks tegutsed tiimiga viimasel päeval selle nimel, et esineda edukalt Arvamusfestivalil.
Millised on auhinnad?


Laagris on mitmeid erinevaid auhindu. Kaks tiimi saavad eduka turunduslahenduse eest elamustepaketi ning väärtuslikku materjali ka edasiseks arenemiseks! Lisaks saab laagri jooksulgi kas elamusi või muid ägedaid kinke eduka osaluse puhul.
Mis pärast laagrit enda ideega edasi teha?


Algatuseks on kasulik mentorluse abil seda edasi arendada ning teha läbi põhjalikumalt see sama protsess, mis laagri jooksul lühidalt läbid. Paljud tiimid on läinud edasi ka järgmistesse inkubaatoritesse või loonud oma õpilasfirma ja tublimad jõudnud näiteks Ajujahi TOP 30 sekka.