Ideest prototüübini. Tutvumine maailmamuutjatega. Arvamusfestivalil osalemine.

PROGRAMMIST

12.-15. augustil saad arendada enda loovust ja tiimitööoskusi! Veedad neli päeva Paide Tegevuskeskuses, kus lood tiimiga ühe maailmamuutva ettevõtmise.

INSPIREERIVAD KOHTUMISED

Kuidas üks ettevõte toimib? Mis on nende eesmärk? Kes on ühe ettevõtte taga?

Saad kohtuda Eestis tegutsevate maailmamuutvate ettevõtetega.

ETTEVÕTTE LOOMINE

Programmi jooksul leiad tiimiga lahenduse maailmas valitsevale probleemile ning teed esimesed sammud oma ettevõtte suunas.

PÕNEV

KULMINATSIOON

Programmi lõpuks selgub parim idee ning auhinnaks on 250€ väärtuses mentorlust. Selle abil saad oma idee kiiremini ellu viia.

IMG_2788.jpg

MIS SA TEADA SAAD?

Kuidas viia tiim eduni?

Vahet pole, kas teed koolis rühmatööd, oled mõne noorteühingu liige või tegutsed kuskil vabatahtlikuna - igatpidi tuleb osata tiimis toimida Selgitame välja mis on vajalikud sammud tiimi eduks ja mida saad sina nii liidri kui ka liikmena ära teha. 

Kuidas lahendada probleemi ettevõtlusega?

Ajurünnak on iga ettevõtte alus. Viime läbi põhjaliku ajurünnaku, et mõista, mis probleemid sinu elus valitsevad ning leiame neile lahenduse läbi sinu loodava ettevõtte.

Mis on turunduse ja müügi põhitõed? 

Kui soovid vanemalt saada taskuraha kinoks või särada mõnel intervjuul, siis just need oskused on sulle tähtsad. Räägime miks, kuidas ja mida teha!

Kuidas esitleda enda ideed? 

Iga kõne, mida teed on esitlus. Kuidas aga esitleda oma ettevõtet nii, et keegi oleks valmis sulle raha andma. Seda õpid programmi käigus.

Ja palju muud kasulikku! 

Näiteks on tulemas ka esinejad ja ägedad pisiauhinnad.

KUIDAS PROGRAMM TOIMUB?

4 päeva järjest! Esimesel päeval tutvume iseenda, üksteise ja ühe sotsiaalse ettevõttega. Päeva lõpul liigume kõik koos Paidesse. Teisel päeval lahendame erinevaid tiimitöö ülesandeid, valime välja ühe ühiskondliku probleemi ning asume seda agaralt lahendama! Kolmas päeva on täis oma ideele tagasiside saamist ja selle viimistlemist. Lisaks osaleme ühel Arvamusfestivali arutelul. Viimasel päeval esitleme oma ideid žüriile ning paneme paika edasised plaanid. Selguvad ka tublimad tegutsejad ja parimad ideed.

KUIDAS PROGRAMMIS OSALEDA?

Kandideerides! Programmis saab osaleda vaid 18 enim motiveeritut noort. Eelmisesse programmi kandideeris näiteks 76 noort.

Kandideerimine kestab 26. juulini.  

Programmi osalejad on teada hiljemalt 31. juulil.

 

Programmil kehtib osalustasu, mis sisaldab:

✔️ Neli päeva põnevaid töötubasi (tiimitöö, ajurünnak, turundus, müük, turu-uuring, esinemine jpm).

✔️ Majutus, toitlustus ning transport Tallinnast Paidesse ja tagasi.

✔️ Võimalus kuulda põnevaid oma ala eksperte.

✔️ Võidupakett programmi võitjatele.

✔️ Igale osavõtjale auhinnakott.

Kui osutud valituks, siis osalustasu on 45€.

Faili DSC00339.jpg koopia.jpeg

Te korraldasite midagi üli ägedat. Ma ei suuda seda sõnadesse panna, kui vägev see oli. Te suutsite luua sellise energia, et lihtsalt WOW!

Maria Jõesalu

Selles programmis oli kõik, mis peab ühes programmis olema

Kerttu Zahharov

Ma tänan selle laheda kogemuse eest, et tegite mu suve lõpu imeliseks!

Markus Veemaa

Põhiliselt õppisin pöörama tähelepanu kõikidele tiimi liikmetele, et kõik töötaksid oma maksimum võimetel.

Liisgren Haike Lauringson

Olen alati analüüsiv olnud, kuid turu-uuringuid polnud ma varem teinud. See oli uus olukord, mida analüüsida ja nüüd osakn paremini isemoodi inimestele läheneda.

Linda Maria Saar

Minu eneseanalüüsioskus sai proovile pandud, sest pidin kõike analüüsima, seega mõistsin paremini ka seda, mida olin juba eelnevalt õppinud. Saan seda rakendada edaspidi koolis, et säiliks edukas õppimine, millest oluline meelde jääks.

Triin Sooäär

Programmi viiakse ellu koostöös Briti Nõukogu Eestiga P2P Cultural Engagement Programmi raames. Lisainfo www.britishcouncil.ee

+372 5904 7365

© 2020 by Changemakers