Do you even know how to social media?

Ainult influencerid saavad sotsiaalmeediast kasu lõigata? Kasutad igapäevaselt Facebooki ja Instagrami, tead neist kõike!

Sa ei pea olema influencer, et sotsiaalmeediat tulu teenimiseks kasutada. Küll aga lihtsalt kaustamisest ei piisa, et teada kõiki võimalusi, mida Facebooki ja Instagramiga enda jaoks teha saad. Samuti on kanalid kogu sotsiaalmeediast, vaid väike osa, suurem rõhk on tegelikult sisul ehk kuidas teha copywritingut, fotosid, disaini ning lõpuks, kuidas aru saada, et tehtud sisu on olnud edukas.

Kursus toimub Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus koolitusruumis Sõna (Telliskivi 60a/3, 4. korrus), neljapäeviti algusega 19.30.

Kümne osalise kursuse lõpuks:

 

  • Tead, kuidas sotsiaalmeediat oskuslikult ära kasutada.

  • Oskad suurepärast copywritingut.

  • Tead disaini põhitõdesid ning oskad kasutada erinevaid programme.

  • Tead, mis vahe on toodete ja inimeste pildistamisel, oskad seadistada kaamerat ning pilte töödelda.

  • Oskad analüüsida tulemusi ning hinnata, mis on edukas sotsiaalmeedias ja mis mitte.

KKK

KKK

Mis on Changemakers?

Changemakers Center on Eesti esimene ettevõtlikkuse huvikool 14-19aastastele noortele. Aprillist maini toimub iga nädal erinevate kursuste 1.5tunniseid  sessioone, kus saad iseenda võimekust proovile panna ning uusi oskusi omandada. Kursused toimuvad nii Tallinnas kui ka Tartus.

KKK

Kuidas saab Changemakers Centeris osaleda?

Selleks tuleb täita lühike registreerimisvorm -https://bit.ly/2IvaLXP.

Igale kursusele pääseb 8-24 noort, seega pane näpud tööle ning täida ankeet.

KKK

Mis ma Changemakers Centeris teha saan?

Sa saad osaleda iga nädal enda valitud kursuse 1.5tunnisel sessioonil ning seda koos ägedate ettevõtlike inimestega mõnusalt hubases kohas.

KKK

Kus ja millal see toimub?

Kursused algavad alates 30.03 ning toimuvad Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus koolitusruumis Sõna (Telliskivi 60a/3, 4.korrus) ning Tartus DD hubis (Raekojaplats 1). Ühe kursuse kuutasu on 50€.

+372 5904 7365

© 2020 by Changemakers