Noorsootöötaja_koolitused_2.jpg

 E-VALIKAINETE LÄBI SAAB NOOR ÕPPIDA IGAL AJAL, IGAS KOHAS OSKUSEID, MIDA IGA PÄEV ELUS JA TÖÖL PEAB KASUTAMA

16

Osavõtnud noort

5

Kaasatud kooli

4

E-valikainete hulk

35

Aine maht tundides

PAINDLIKKUS

E-valikaine läbimine toimub virtuaalselt vastavalt noore ja kooli soovidele ükstapuha millal, ükstapuha kus, lubades planeerida igaühel seda vastavalt enda soovidele

PRAKTILINE

Töötubades edasiantav põhineb liidrite ning ekspertide poolt edasi antud teadmistel, mis koolitajate poolt läbi katsetatud tuhandete peal.

INTERAKTIIVNE TEGEVUS

Iga e-valikaine sessioon on üles ehitatud kaasavalt erinevate tööriistadega. Kasutades lühikesi videosi ja praktilisi harjutusi, mis võimaldab õpitavat koheselt ka praktiseerida.

MIS TEEMAT SU NOORED VAJAD?
 

RAHATARKUSE ALUSED

Aine eesmärgiks on tekitada noores huvi ja anda algteadmisi oma raha-asjadega ümberkäimiseks. Õpetada noort planeerima, säästma, investeerima, et olla tulevikus finantsiliselt edukas. Innustada ja julgustada noori olema julge ja tark oma raha-asjade ajamisel, selleks et lisaks avaliku sektori eeskujulikule finantskäitumisele oleks ka iga eraisik samasuguste harjumustega.

TIIMITÖÖ JA LIIDRIOSKUSED

Mida rohkem oleme jõudmas nutiajastule, seda enam on vähenemas noorte inimestevahelised oskused, oskus kuulata ja oskus end avada. Aine eesmärgiks on tekitada noores huvi ja anda algteadmisi tiimitöö ja liidri/juhioskuste osas. Õpetada noori edukalt tiimis töötama, muutusi eest vedama ja teisi võimendama.Seda selleks, et avastada ja arendada endas olemas olevaid suhtlus-, tiimitöö- ja liidrioskuseid.

ENESEJUHTIMINE JA -ARENG

Ühe kuulsaima Harvadi uuringu järgi ei oma koguni 83% tudengitest eesmärke. Need kes omavad teenivad aga küme aastat hiljem kümme korda rohkem kui need, kes ei oma. Aine eesmärgiks on tekitada noores huvi ja anda algteadmisi enesearendamise ja enda elu planeerimise vastu õpetades seadma eesmärke, distsiplineeritult käituma nii finantside, tervise, füüsilise tervise kui teistega suheldes.

KÜSI PAKKUMIST
 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kuidas e-valikained toimuvad?


Pärast aine kinnitamist, grupi täitumist ja arve tasumist kohandame e-valikaine andmiseks mõeldud keskkonna vastavalt sinu vajadustele (pannes paika, kui paljud osalevad; mis ajaperioodil ainest osa saab võtta ning millise statistika sulle koondame). Seejärel anname juhised sellest, kuidas õpilased aineni jõuavad. Kui aeg käes, saavad õpilased aine sisule ligi igal ajal igas kohas, piisab ainult nutiseadme olemasolust. Kui aine läbitud, edastame sulle soovitud ülevaate.
Mis keskkonda e-valikaineks kasutatakse?


Aine jaoks kasutatakse maailmas üht populaarseimat online kursuste keskkonda nimega Thinkific.
Kui palju e-valikaine maksab?


E-valikaine tasu on 600 eurot kuni 30 õpilase kohta. Iga lisanduv õpilane on 20 eurot.
Mis on e-valikaine maht?


E-valikaine maht on 35 tundi. Maht tuleb kokku nii videodest, muudest materjalidest kui iseseisvatest ülesannetest.