Noorsootöötaja_koolitused_2.jpg

 E-VALIKAINETE LÄBI SAAB NOOR ÕPPIDA IGAL AJAL, IGAS KOHAS OSKUSEID, MIDA IGA PÄEV ELUS JA TÖÖL PEAB KASUTAMA

100+

Osavõtnud noort

3

E-valikainete hulk

35

Aine maht tundides

PAINDLIKKUS

E-valikaine läbimine toimub virtuaalselt vastavalt noore ja kooli soovidele ükstapuha millal, ükstapuha kus, lubades planeerida igaühel seda vastavalt enda soovidele

PRAKTILINE

Töötubades edasiantav põhineb liidrite ning ekspertide poolt edasi antud teadmistel, mis koolitajate poolt läbi katsetatud tuhandete peal.

INTERAKTIIVNE TEGEVUS

Iga e-valikaine sessioon on üles ehitatud kaasavalt erinevate tööriistadega. Kasutades lühikesi videosi ja praktilisi harjutusi, mis võimaldab õpitavat koheselt ka praktiseerida.

MIS TEEMAT SU NOORED VAJAD?
 

RAHATARKUSE ALUSED

Aine eesmärgiks on tekitada noores huvi ja anda algteadmisi oma raha-asjadega ümberkäimiseks. Õpetada noort planeerima, säästma, investeerima, et olla tulevikus finantsiliselt edukas. Innustada ja julgustada noori olema julge ja tark oma raha-asjade ajamisel, selleks et lisaks avaliku sektori eeskujulikule finantskäitumisele oleks ka iga eraisik samasuguste harjumustega.

TURUNDUSE JA MÜÜGI ALUSED

Enamik meist kandideerib kord tööle, asutab enda ettevõtte või tahab jõuda ülikooli. Iga antud tegevuse osa on oskus enda sõnumit edasi viia nii, et saavutaksid edu. Oskus end turundada ja müüa on seega elu üks aluseid. Aines õpib noor lisaks põhitõdedele ka kõikvõimalikke erinevaid kanaleid, viise kuidas oma sõnumit võimalikult osavalt kirjakeelde panna ja kenade visuaalidega silma paista.

ENESEJUHTIMINE JA -ARENG

Ühe kuulsaima Harvardi uuringu järgi ei oma koguni 83% tudengitest eesmärke. Need kes omavad teenivad aga kümme aastat hiljem kümme korda rohkem kui need, kes ei oma. Aine eesmärgiks on tekitada noores huvi ja anda algteadmisi enesearendamise ja enda elu planeerimise vastu õpetades seadma eesmärke, distsiplineeritult käituma nii finantside, tervise, füüsilise tervise kui teistega suheldes.

KÜSI PAKKUMIST

Aitäh!

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kuidas e-valikained toimuvad?


Pärast aine kinnitamist, grupi täitumist ja arve tasumist kohandame e-valikaine andmiseks mõeldud keskkonna vastavalt sinu vajadustele (pannes paika, kui paljud osalevad; mis ajaperioodil ainest osa saab võtta ning millise statistika sulle koondame). Seejärel anname juhised sellest, kuidas õpilased aineni jõuavad. Kui aeg käes, saavad õpilased aine sisule ligi igal ajal igas kohas, piisab ainult nutiseadme olemasolust. Kui aine läbitud, edastame sulle soovitud ülevaate.
Mis keskkonda e-valikaineks kasutatakse?


Aine jaoks kasutatakse maailmas üht populaarseimat online kursuste keskkonda nimega Thinkific.
Kui palju e-valikaine maksab?


Ühe e-valikaine tasu on 650 eurot, kahe oma 1250 eurot ja kolme oma 1800 eurot kuni 30 õpilase kohta. Iga lisanduv õpilane on 20 eurot.
Mis on e-valikaine maht?


E-valikaine maht on 35 tundi. Maht tuleb kokku nii videodest, muudest materjalidest kui iseseisvatest ülesannetest.