CHANGEMAKERSIST

Changemakersis usume, et igaüks meist peaks täitma enda unistusi, luues seejuures positiivset muutust maailma. Oleme selle nimel tegutsenud nüüdseks 4 aastat ja pürgime järjest edasi. Nimelt on meie visiooniks jõuda miljoni nooreni.

Selleks korraldame terve kooliaasta kestvaid ettevõtlikkuse kursuseid ning Eesti suurimaid 

noorteprogramme, mida läbib iga-aastaselt mitusada noort.

2100+

Kaasatud noort

30+

Kasu saanud sotsiaalset ettevõtet

60+

Noori mõjutanud inspireerivat kõnelejat

VÄÄRTUSED

Document-page-005.jpg
Document-page-003.jpg
Document-page-004.jpg
Document-page-007.jpg
Document-page-006.jpg

TIIM

Merili Ginter.jpeg

Merili Ginter on Changemakersis olnud mentor ning nüüdseks tegeleb ta peamiselt programmide sisu loomise ja disainimisega.  Hetkel õpib ta Tartu Ülikoolis ettevõttemajandust.

Varasemalt on Merili olnud Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikus turundusmentor ettevõtetele ning vedanud eest 3 aastat heategevusprojekti “Meie panus”, mille raames kogus ligi 100 000 eurot esimest tüüpi diabeeti põdevate laste heaks.

Merilit on pärjatud mitmete tiitlitega: Silmapaistev Noor Eestlane, Hea Eeskuju, Mõjukas noor, Aasta innustaja, jt.

Erkki Kubberit iseloomustab mõte, et 1% parem iga päev teeb meid aastas 37x paremaks. Just ühest A4 paberist sai algatatud Changemakers, mida ta praeguseks on 4 aastat eest vedanud. Samm-sammu haaval jookseb ta ka maratone ning tegeleb investeerimisega.

Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise magistri ja õppinud varasemalt ka Tallinna Tehnikaülikoolis. Erkki on käinud neli aastat USA-s Southwestern Advantage´i programmi raames müümas hariduslikke raamatuid ning lisaks meeldib talle väga lugeda ning teha elamusi enda bucket listist.

Erkki Kubber.JPG
Kätlyn Jürisaar.JPG

Kätlyn Jürisaar on Changemakersis olnud mentor ning hetkel on ta programmide korraldaja. Lisaks töötab Kohtla-Järve Gümnaasiumis õpikeskuse juhataja ja projektijuhina. Ta on omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis avaliku halduse ja riigiteaduste bakalaureusekraadi (cum laude) Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise erialal magistrikraadi (cum laude). Kätlyn on juhtinud erinevaid tiime ning korraldanud ka erinevaid sündmusi, näiteks TEDxTTÜ.

Kerly Piirsalu on Changemakersis olnud nii osaleja, mentor kui nüüd ka kommunikatsioonijuht. Ta on lõpetanud TÜ Pärnu Kolledži ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala ning õpib hetkel Tartu Ülikoolis turundust ja finantsjuhtimist.

Ta on mentordanud mitmeid JA õpilasfirmasi, olles ka ise selle programmi läbinud, olnud Netcorpis projektijuht ning  teinud turundust erinevatele ettevõtetele (n: restoran Paat, YFU, trahter Postipoiss). Täna on ta lisaks Changemakersile Laheda Koolipäeva 2021 projektijuht.

Kerly Piirsalu.JPG
Ketlin Peldes.JPG

Ketlin Peldes on Changemakersis olnud osaleja, vabatahtlik, mentor ning on Changemakers Academy 2021 üks korraldajatest.

Hetkel õpib ta Tartu Ülikoolis ettevõttemajandust, on SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondis vabatahtlike juht ning Balti-Ameerika Vabaduse Fondi “Leadership Academy 2019” vilistlane.

Carmen Toomet on alustanud Changemakersis osalejana, aasta hiljem mentordanud oma säravat tiimi ning nüüdseks jookseb juba teine aasta korraldamaks programme.

Kui Carmen kadunud on, siis on üsna kindlad kohad kust teda otsida - kas lennukist põrutamas vastu uutele kultuuridele, raamatu tagant omandamas häid fakte psühholoogiast või arvuti tagant otsimas Changemakersile uusi toetajaid. Lisaks toetajate otsimisele tegeleb neiu programmides sisekommunikatsiooni ja Changemakersi Instagrami maagiaga.

Carmen Toomet.JPG
Nika Smirnova.JPG

Nika Smirnova on Changemakersisse olnud osalejana, aasta hiljem sai mentoriks ning juba teist aastat korraldab Changemakers Academy sündmusi. Sel aastal lõpetab ta õppimist Tallinna Ülikooli suhtekorralduse bakalaureuse astmel.

Lisaks tegeleb ta noorte meediaprojekti “Level Up show” arendamisega ning on seal ka saatejuht. Vabal ajal Nika liigub ühe enda elu eesmärgi teostuseni - saada maailmakuulsaks DJks.

+372 5904 7365

© 2020 by Changemakers