KUIDAS SAAME SIND AIDATA

9425+

Kaasatud noort

342

Tehtud koolitust, programmi, kursust

8.69

Keskmine tagasisidehinnang tegevustele 10-palli skaalal

9

Saadud tunnustust

 

TÖÖTOAD NOORTELE

Tahe anda noortele inspiratsiooni. Pakkuda neile turvalist ja mängulist õppimist. Luua neile uudseid kogemusi.

Loome vastavalt sinu noorte vajadustele töötoad, kus noored saavad õppida läbi praktika seda mida nad iga päev väljaspool kooli kasutama peavad. Olgu selleks tiimitöö, ettevõtlus või projektijuhtimine.

KOOLITUSED SULLE

Soov pakkuda noortele inspiratsiooni, eeskuju ja mitmekesist keskkonda kaotamata sealjuures ennast ära?

 

Näitame sulle mis on need erinevad tööriistad, mis meil aidanud seda aastaid teha ja praktiseerime need koos läbi, et sellest oleks ka sulle maksimaalselt abi. Tõsta oma mõju järgmisele tasemele, kohe!

E-VALIKAINE KOOLIDELE

Soovid, et kooli lõpetades oleks iga su õpilane valmis julgelt vastu astuma elus ootavatele väljakutsele? Sellele, mida valikuid täis elu nõuab?

 

Anname e-valikaineid teemadel, mida iga noor elus vajab, kuid millele koolides vahel pööratakse vähem rõhku - rahatarkus ja edu strateegiad nii isiklikus elus kui teistega kokku puutudes.

KASULIKKU

 Siit leiad kasulikke nippe ning lühikesi inspireerivaid lugusid, et saaksid paremini mõista kuidas maksimaalselt igat noort aidata ning teha vähesega rohkem.

See on sinu võimalus saada väga kokku pakitult väärt kraami, sest kõik põhineb raamatutel ning päris elu kogemustel!

MIDA TEISED ÜTLEVAD?

Epp Reedik,

Harno Noortevaldkonna korraldamise osakonna suunajuht

Changemakers on meile noortevaldkonnas olnud heaks partneriks, kui oleme küsinud nõu ja palunud neid kaasa mõtlema, kuidas just noortele sobivaid tegevusi luua, et noorte teadlikkus ja oskused edeneksid ja noored oleksid üha julgemad ja ettevõtlikumad. Changemakers on olnud aktiivne partner, vajadusel ka eestvedaja koostööprojektides, mis aitavad noorte teadlikkust tõsta ja ettevõtlikust edendada.

Eerik Hannus, 

HUUB Innovatsioonikeskuse juhataja

Changemakersis valitseb eestlastele ebareaalselt kõrge energiatase, nende peale mõtlemine tõstab ka minu energiat.  Neil on minu kogemuse järgi parimad noorteprogrammid Eestis.

Lianne Teder.jfif

Lianne Teder, 

Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi noorsootöö- ja mitteformaalõppe õpetaja

Oleme palunud Changemakersit oma tegevusi tutvustama üliõpilastele, et saada aimu tulemuslikest programmidest noorte ettevõtlikkuse arendamisel. Nende meeskonda iseloomustab vastutulelikkus, heade praktikate laiema leviku eest seismine, uuendusmeelne ning aktiivset osalust võimaldava tegevuse pakkumine. Täname hea koostöö eest ning usume, et nende jagatud kogemused on avaldanud laiemat mõju noorsootöö kogukonnale.

TIIM
Merili Ginter.jpg

Merili Ginter

Merilit kõnetavad inimesed. Ta kogus koos sõbrannaga gümnaasiumis 100 000 eurot diabeedikutele, valiti Eesti mõjukaks nooreks #14 ja on viinud võidule kõik tiimid, keda ta eest vedanud on. Merili omab noorsootöötaja tase 6 kutset ning koolitab iga-aastaselt mitu sada noort ja noortega tegelevat inimest.

Erkki Kubber.jpg

Erkki Kubber

Erkki on tõeline enesearengu entusiast. Loeb iga-aastaselt 25+ raamatut ja 5000+ lehte, jookseb maratoni erinevates maailmajagudes ja investeerib regulaarselt. Ta on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikoolist. Omab noorsootöötaja tase 7 kutset ning on koolitanud ja esinenud praeguseks juba enam 2000 noorele ja noorsootöötajale.

Kerly Piirsalu.jpg

Kerly Piirsalu

Kerly on tegutseja. Juhendanud hulga õpilasfirmasid ja katsetanud erinevaid rolle meeldib talle enim algatada projekte ning inspireerida läbi koolitamise ka teisi noori enesearengu teekonnale astumast. Kerly on omandanud bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolist ning omab noorsootöötaja tase 4 kutset.

2020 by Changemakers