KUIDAS SAAME SIND AIDATA

9425+

Kaasatud noort

8.69

Keskmine tagasisidehinnang 10-palli skaalal 

95.49%

Tiimitöö- ja suhtlusoskuste areng

84.34%

Eneseanalüüsioskuse areng

 

PROGRAMMID

Sooviks uusi tuttavaid, panna end proovile või hoopiski saada päris praktilist kogemust?

 

Oleme disaininud kolm programmi, millega saad just neid. Vali endale sobiv ja võimalik, et just sina oled üks nendest edukatest noortest, kes pääseb osalema, et enda eesmärke saavutada.

E-KURSUSED

Ebakindlus tuleviku osas, teadmatus kuidas enesekindlalt inimestega suhelda või häid harjumusi hoida. Pettumus iseenda suhtes.

Just neid ja veel teisi probleeme saad lahendada endale mugavas tempos ning kohas koos e-kursustega. Pane juba praegu aeg enda kasuks tööle!

BLOGI

Siit leiad kasulikke nippe ning lühikesi inspireerivaid lugusid, et saaksid paremini mõista kuidas elust maksimumi saada ning enda unistusi ja eesmärke täita.

 

See on sinu võimalus saada kokku pakitult väärt kraami, sest kõik põhineb raamatutel ning päris elu kogemustel!

MIDA TEISED ÜTLEVAD?

Triin Sooäär, 

Järvamaa aktiivne noor 2019

Enne esimest koolitust kirjutasin loomulikult enda ootustest, vajadustest ja probleemidest ausa ja lootustandva rivi. Vahetult peale esimest "Make a change!" hüüet oli minu üks ootuseid juba täitunud - saada maailma muutmiseks töövahendid. Just, Changemakers andis võimaluse iseendas avastada just need oskused, mida arendades täitus iga ootus!

Linda Maria Saar.jpg

Linda Maria Saar,

Ajujahi TOP10

Changemakersis sain aru, et arvamuste paljusus ja pidev tagasiside meeskonnaliikmetelt loob parema tulemuse, kui üksi pingutamine.

Marilin Berg,

Transferwise TOP20 noor ettevõtja

Changemakers aitas mul kaardistada oma eesmärgid ja teha esimesed sammud nendeni jõudmiseks. See oli nagu hüppelaud diivanilt teleka eest ärimaailma!

TASUTA VIDEO!

Sul on võimalus saada teada viis nippi, kuidas alustada enda arendamisega ning mida teha, et jõuda enda eesmärkidele lähemale.

✅ Kuidas leida enda kirge ja saada paika, mis sa elus soovid

✅ Kuidas seada eesmärke nii, et need reaalselt ka täituksid

✅ Kuidas jõuda kiiremini ning edukamalt enda seatud sihtideni

5 nippi kuidas alustada enda arendamiseg
TIIM
Merili Ginter.jpg

Merili Ginter

Merilit kõnetavad inimesed. Ta kogus koos sõbrannaga gümnaasiumis 100 000 eurot diabeedikutele, valiti Eesti mõjukaks nooreks #14 ja on viinud võidule kõik tiimid, keda ta eest vedanud on. Lisaks eelnevale on ta valitud Aasta Innustajaks Vabaühenduste Liidu poolt, olnud Hea Eeskuju, Silmapaistev Noor Eestlane.

Erkki Kubber.jpg

Erkki Kubber

Erkki on tõeline enesearengu entusiast. Loeb iga-aastaselt 25+ raamatut ja 5000+ lehte, jookseb maratone erinevates maailmajagudes ja investeerib regulaarselt. Ta kuulus enda ülikooli teaduskonna üliõpilasnõukokku, oli varasemalt Tallinna linna noortevolikogu aseesimees, saanud Tallinna linna aukodaniku nominatsiooni.

Kätlyn Jürisaar.jpg

Kätlyn Jürisaar

Kätlyn on täielik Hunt Kriimsilm. Lõpetanud nii bakalaureuse kui magistriõpingud cum laude on ta organisaator kes korraldanud nii TEDx TTÜ kui Kohtla-Järve õpikeskkonda (ja 25 asja veel). Kätlynit kõnetavad nii numbritesse vaatamine, süvaanalüüs kui energilise õhkkonna loomine, aitamaks teistel inspireeruda.

TOETAJAD
Kerly Piirsalu.jpg

Kerly Piirsalu

Kerly on tegutseja. Juhendanud hulga õpilasfirmasid ja katsetanud erinevaid rolle, meeldib talle enim algatada projekte ning inspireerida läbi koolitamise ka teisi noori enesearengu teekonnale astumast. 

Ketlin Peldes.jpg

Ketlin Peldes

Ketlin on sügavamõtteline ja entusiastlik samal ajal. Vedanud eest Lastefondi vabatahtlikke ja omades teatritausta, on Ketlin eriti tugev esineja ja motiveerija, kes suudab samal ajal istuda vaikuses ja endasse süveneda. Ta on läbinud ka USA programmi BAFF.