Reti Eedra edulugu - Changemakers Start-Up


Olen Reti ja pärit Tallinnast. Lisaks koolile tegelen palju spordiga, täpsemalt kergejõustikuga. 14aastaselt õnnestus täita üks mu paljudest unistustest ja joosta poolmaratoni. Kui ema küsis, kust mul selline idee tuli, vastasin, et see on midagi, mida ma kindlasti tahaks elu jooksul teha ja miks siis mitte kohe. Samuti armastan ma reisimist ja erinevate kutuuridega tutvumist.


Seni külastatud maadest on kõige meeldejäävamad olnud väga eriilmelised külm ja karm Island ning soe ja eksootiline Bali. Alates 14. eluaastast olen käinud suviti surfiklubis tööl. Samuti olen käinud vabatahtlikuks erinevatel spordi-ja kultuurisündmustel. Suviti armastan ma rattaga sõita, looduses ja rannas käia ning erinevates spordi-ja teaduslaagrites osaleda.


Changemakersist kuulsin esmakordselt Instagramist, kui üks tuttav jagas postitust seoses Changemakers Academy neljanda hooajaga (“süda on changemakersi energiast soojem kui päike”). Mõni kuu hiljem toodigi võimalus ise osaleda kuldsel kandikul ette, kui Changemakersi kuulutus ilmus eKooli. Peamiseks motivatsiooniks tulla oli eneseareng, aga eriti need põnevad inimesed, kellega mul on võimalus kohtuda.


Kursusel õppisime nii inimtüüpe (DISC-i), konfliktide lahendamist, müügitsüklit kui ka palju muud. Samuti oli arendav kuulata inimesi, kes jagasid oma nippe ja vastasid meie paljudele küsimustele. Tiimi aspekt osutus väga väljakutseid pakkuvaks. Meie tiimis olid inimesed erinevate võimete, oskuste ja koostöövalmiduse tasemetega ning raske oli saavutada sujuvat koostööd ja üksmeelt. Lõpuks saime oma tiimi siiski tööle.


Changemakers Start-Up osutus väga arendavaks ja ületas ootusi sajaga. Registreerisin programmi puhtast uudishimust, oskamata midagi tõeliselt oodata. Programm aitas mul avastada, et ettevõtlus ja probleemidele lahenduste otsimine on miski, mis mulle südamest meeldib ja tekitab minus siirast hasarti ja põnevust. Mõistsin, et mulle väga meeldib osaleda põnevates diskussioonides ja esitleda oma tehtud töid. See selstkond, kellega mul oli sügav au programmi raames kohtuda, oli erakordselt inspireeriv ja tõeliselt äge. Kõigile, kes kahtlevad, kas osaldeda või ei, on mul ainult üks soovitus - REGISTREERI JA SA EI KAHETSE! Võimalus kohtuda inimestega, keda tõesti huvitab, mis maailmas toimub, oli innustav ja tõeliselt motiveeriv ning loodan, et üheskoos on meil võime muuta maailma paremaks.Kui sinagi soovid enda tiimitööd ja liidrioskuseid parandada ning leida uusi sõpru, siis tule Changemakers Start-Upi. Registreerida saad siin!