Sisemine kasvamine ja enda tegeliku potentsiaali avastamine

Tunned, et sinus on midagi enamat? Tahad teada milleks sa tegelikult võimeline oled?

Kujuta ette, et oled tegemas grupitööd ning kõik klassikaaslased ütlevad, et tee sina plakat, sest muuga sa hakkama ei saa, mida rohkem seda juhtub hakkad ka ise uskuma, et muuga sa hakkama ei saa. Nii sead endale automaatselt madalamad eesmärgid, sest usud, et suurte asjadega sa hakkama ei saa. Mis aga juhtuks siis kui oleksid enesekindel ja ütleksid kohe, et ma näitan teile, et saan hakkama ning teedki suurepärast tööd? Sa oled võimeline maailma muutma, aga selleks, pead esmalt endasse uskuma.

Kursus toimub Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus koolitusruumis Sõna (Telliskivi 60a/3, 4. korrus), kolmapäeviti algusega 17.45.

Kümne osalise kursuse lõpuks:

 

  • Lood enda unistuste minapildi ning astud esimesed sammud selle poole.

  • Mõistad, miks sa hetkel endasse ei usu ning pöörad selle uskumiseks ümber.

  • Mõistad kui palju sa hetkel endale piire sead ning sellepärast oma unistusi ei saavuta.

Hei, mina olen Maria, 18-aastane väikelinna tüdruk, kes praegusel hetkel paikneb gümnaasiumi finiši joonele üsna lähedal, lisaks sellele meeldib mulle ettevõtlus ja loometöö, seega alustasin ma just oma esimese firmaga ja loon oma esimest brändi, sest “be afraid but do it anyway”

 

Ma näen enda ümber aina rohkem inimesi, kes endasse ei usu, “ah mis mina” on lause, mis igapäevaelus palju vastu peegeldab, tegelikult just sina, sina suudad ja sina teed, võta ette tee iseendani ja lase oma tegelikul potensiaalil näidata, kuhu sa jõuda võid ja kui palju rohkem teha. :)

KKK

Mis on Changemakers?

Changemakers Center on Eesti esimene ettevõtlikkuse huvikool 14-19aastastele noortele. Aprillist maini toimub iga nädal erinevate kursuste 1.5tunniseid  sessioone, kus saad iseenda võimekust proovile panna ning uusi oskusi omandada. Kursused toimuvad nii Tallinnas kui ka Tartus.

Kuidas saab Changemakers Centeris osaleda?

Selleks tuleb täita lühike registreerimisvorm -https://bit.ly/2IvaLXP.

Igale kursusele pääseb 8-24 noort, seega pane näpud tööle ning täida ankeet.

Mis ma Changemakers Centeris teha saan?

Sa saad osaleda iga nädal enda valitud kursuse 1.5tunnisel sessioonil ning seda koos ägedate ettevõtlike inimestega mõnusalt hubases kohas.

Kus ja millal see toimub?

Kursused algavad alates 30.03 ning toimuvad Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus koolitusruumis Sõna (Telliskivi 60a/3, 4.korrus) ning Tartus DD hubis (Raekojaplats 1). Ühe kursuse kuutasu on 50€.

+372 5904 7365

© 2020 by Changemakers