Tiimitöö alustalad ehk miks “Team work makes the dream work” päriselt tõsi on

Tihtipeale vaidled koolitöös klassikaaslastega või tülitsed trennikaaslastega? Lihtsam on töö ise ära teha kui teistega koos tegutseda?

Selleks, et tiim toimima saada on mitmeid lahendusi kui aga neid varem katsetanud pole, siis on keeruline algust teha ja lihtsam on loobuda ühest tiimist ning töötada järgmises või üldse üksi tegutseda.

Kursus toimub virtuaalselt. Igal esmaspäeval avaldatakse järgmine video ning sul on võimalik vaadata seda endale sobival ajal ning endale sobivas kohas.

Kümne osalise kursuse lõpuks:

 

  • Õpid looma tiimi, kus liikmed usaldavad teineteist ->  teeme mitmeid usaldust kasvatavaid harjutusi.

  • Õpid looma tiimi, kus iga liige tunneb end väärtustatuna -> õpime jagama rolle tiimis ning vaatame, kuidas see kasuks tuleb.

  • Õpid olema hea tiimiliige ja juht -> räägime erinevatest tiimitööst vajalikest oskustest ja harjutame efektiivset suhtlemist.

  • Õpid seadma endale realistlikke eesmärke ja neist kinni pidama -> käsitleme SMART eesmärgipüstitamist ning kõik seavad omale eesmärgi, millest vähemalt kursuse lõpuni habit-buddy abiga kinni peavad.

  • Õpid olema hea esineja ning oma ideed teistele veenvalt esitama -> harjutame esinemist mitmes tunnis ning ühes keskendume esinemisoskustele ka põhjalikumalt.

Mina olen Ketlin, 18-aastane suure tegutsemiskirega tüdruk Tartust. Tegutsemiskirega käib kaasas aga vajadus olla hea tiimiliige. “Kui sa tahad minna kiiresti, mine üksi. Kui tahad minna kaugele, mine koos.” 

Oma tegutsemistuhinas olen omandanud palju väärt teadmisi tiimitöö kohta ja kuidas luua hästi toimivat meeskonda. Kombineerides saadud kogemused aastad teatrilaval tegutsemisest, koolitöödest, Balti-Ameerika Vabaduse Fondi korraldatud Liidriakadeemia läbimisest ja Changemakers Academy mentor olemisest sündiski “Tiimitöö alustalade” kursus! Kulminatsioon sellele on MTÜ Mondo uurimis- ja praktiliste tööde konkursi “Iseseisvalt maailmahariduses(t)” võit tööga Changemakers Academyst, kus suuresti analüüsisin arengut ja teadmisi tiimitööst ja sotsiaalsest ettevõtlusest. Lõpuks on aeg läbi praktiliste kogemuste ja katse-eksitus meetodite omandatud teadmised edasi anda teistele maailmamuutjatele ehk just Sulle! 

KKK

KKK

Mis on Changemakers?

Changemakers Center on Eesti esimene virtuaalne ettevõtlikkuse akadeemia 14-19aastastele noortele. Aprillist maini avaldatakse iga nädal 45-60minutiline video, mille kaudu saad iseenda võimekust proovile panna ning uusi oskusi omandada. Kursused toimuvad virtuaalselt.

Kuidas saab Changemakers Centeris osaleda?

Selleks tuleb täita lühike registreerimisvorm -https://bit.ly/2IvaLXP.

Igale kursusele pääseb 8-24 noort, seega pane näpud tööle ning täida ankeet.

Mis ma Changemakers Centeris teha saan?

Sa saad osa iga nädal avaldatud 45-60 minuti pikkusest videost ning saad vaadata seda just endale sobival hetkel endale sobivas kohas.

Kus ja millal see toimub?

Kursused algavad alates 30.03 ning toimuvad virutaalselt. Ühe kursuse kuutasu on 30€.

+372 5904 7365

© 2020 by Changemakers