Turunduse ja müügi alused

Me õpetame kuidas osata edukalt enda ideid kommunikeerida

Turunduse ja müügi e-valikaine kesk- ja kutsekoolidele aitab õpilastel mõista, kuidas enda ideid müüa ja turunudada. Õpitakse kuidas luua süsteem, et saavutaks enda soovitu. Lisaks saavad noored teada kuidas toimivad erinevad kanalid ning kuidas teha müüki nii, et see oleks meeldiv mõlemale osapoolele. Tutvu ainekavaga.

Valikaine “Turunduse ja müügi alused”

Lühikirjeldus

Kursuse eesmärgiks on tekitada noores huvi ja anda algteadmisi turunduse ja müügi osas aidates mõista millest mõlemad valdkonnad koosnevad ning kuidas neid teadmisi enda kasuks tööle panna.

Õppekorraldus

Kursuse maht on 35 akadeemilist tundi. Õpe toimub veebiplatvormil Thinkific eelnevalt lindistatud videoloengutega. Läbi kursuse saab teha ka erinevaid teste ning ülesandeid. Õpetajad annavad aktiivselt tagasisidet ja vastavad küsimustele, lisaks on võimalus individuaalsele konsultatsioonile. Kursuse pikkus sõltub koolist, s.t, et kursus võib kesta nädala, semestri või muu kooli poolt valitud perioodi.

Kursuse väljund

Õpilane oskab nii ennast kui enda tegevusi paremini esitleda ning turundada. Õpilasel on tööriistad paremate otsuste tegemiseks endaga seotud ettevõtmisega seoses ning on teadlikum ja julgem nende saavutamisel omades suuremat kontrolli soovitava üle.

Hindamine

Hindamine on mitteeristav (arvestatud/mittearvestatud). Valikaine on läbitud, kui õpilane on osalenud veebitundides ja sooritanud positiivsele tulemusele iseseisvad testid ja kodutööd.

Tagasiside

Kursuse ülesehitus

Kursuse tulemusel õppija:

  • omandab teadmised turunduse ja müügiga seotud põhimõistetest ja lähenemistest;
  • tekib parem arusaamine sellest mis suurendab edu turunduses ja müügis, sest osatakse näha kontrollitavaid tegevusi, mis tulemusteni viivad;
  • osatakse end ja enda tehtut paremini presenteerida ja esitleda nii kirjalikult, kui füüsiliselt nii koolis kui mujal;
  • teab, kust leida vajalikku lisainformatsiooni enda harimiseks ja elukestva õppe jätkamiseks (ka väljaspool kooli).
Soovite kursust enda kooli või on küsimusi?

Anna oma küsimustest ja soovidest märku kontaktivormiga või helista +372 5904 7365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna oma küsimustest ja soovidest märku kontaktivormiga või helista +372 5904 7365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
0
0
Sinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühiTagasi e-poodi