Konsultatsioon
  • 5+ Aastat Koolitanud ja konsulteerinud
  • 1-3h On tavapärase konsultatsiooni kestvus
  • 48h Jooksul vastame päringule

Aitame sul üks-ühele töö käigus parandada enda harjumusi

Soov saavutada paremaid tulemusi. Tahe areneda. Pealehakkamine muutuda ja teha asju uut moodi.

Vahel võib juhtuda, et kui saagi ei terita, siis tammud juba pikemat aega kohal. Maailm ümber aina kiireneb ning teised teevad aina suuremaid asju, kuid sina oled juba pikemat aega tammunud kohapeal. Konsultatsiooni käigus vaatame sisse sinu praegusesse olukorda ning mis on nii esimesed, kui kaugemad sammud mille abil seda parandada.

Meie soov on, et sa lahkuksid konsultatsioonilt lisaks inspiratsioonile ka tööriistadega, mida saad edasi kasutada. Selleks räägime ainult sellest, mida oleme ise aastaid teinud ja enda ning teiste peal katsetanud. Iga sessiooni paneme kokku vastavalt sinu soovidele ja enamiku ajast veedame katsetades ja läbitehes, kuivõrd rääkides. Ikka selleks, et sessiooni mõjul toimuks muutus, mis aitaks lisaks sinule ka teisi sinu ümber.

Mis teemadel konsultatsiooni võtta saab?

Järgnevalt saab lugeda nimekirja teemadest ja ala-teemadest mille osas enim läbitegemist, lugemust ja jagamist omame ning koolitusi, konsultatsioone teinud oleme:

  1. Turundus ja müük – segmenteerimine, persoona tegemine, turundusplaani koostamine, müügitsükkel ja selle etapid, aluspõhimõtted turunduses ja müügis, SWOT, turundusstrateegia -ja plaan, klienditeekonna läbimõtestamine
  2. Programmid ja sündmused – projekti kirjutamine, programmi/sündmuse kontseptsiooni loome, süsteemse tegevusplaani koostamine, emotsionaalse õhkkonna loomine, mõtestatud tagasiside kogumine ja arendamine
  3. Protsessid – koosolekuteks ettevalmistamine ja nende läbiviimine, protokollipõhjad, e-mailide süsteemne läbitöötamine, inboxi ülesehituse optimeerimine, enda ajaplaneerimine, kalendri süsteemne kasutamine, kiirete otsuste tegemine,
  4. Visioon ja eesmärgid – visiooni seadmine, visanditahvli tegemine, erinevad eesmärkide seadminse viisid, vastutavana püsimine ja teiste hoidmine.

Tagasiside

Kasulik lugemine

KKK - korduma kippuvad küsimused

Soovid konsultatsiooni võtta või on küsimusi?

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
0
0
Sinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühiTagasi e-poodi