PRAKTILINE

Kõik koolitused põhinevad learning-by-doing meetodil. Noor saab igal koolitusel ise tegutseda ning seeläbi omandab teadmised kiiremini.

SPETSIAALSELT SULLE

Oleme valmis koolituse kujundama just sinu noorte põhiselt. Seega omandavad nad oskuseid, mida sel hetkel kõige rohkem vajavad.

USALDUSVÄÄRNE

Kõik koolitused põhinevad nii teaduslikkel kui ka kõrgelt tunnustatud materjalidel.

2100+

Kaasatud noort

9+

Keskmine tagasiside hinnang

10-palli skaalal koolitustele

100+

Korraldatud koolitust

VALI KOOLITUS

IMG_4612.JPG

Refleksioon

Kuidas aidata noortel eneseanalüüsi teha

Tiimitöö

Viies noorte tiimitööoskused järgmisele tasemele

Sotsiaalne

ettevõtlikkus

Avastame noortega miks ja kuidas olla aktiivne ühiskonda panustaja

Sündmuskorraldus

Muudame noorte võimeid teha veelgi maagilisemaid sündmusi

TUTVU KOOLITAJATEGA

Merili Ginter.jpeg

Merili Ginter on Changemakersis olnud mentor ning nüüdseks tegeleb ta peamiselt programmide sisu loomise ja disainimisega.  Hetkel õpib ta Tartu Ülikoolis ettevõttemajandust.

Varasemalt on Merili olnud Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikus turundusmentor ettevõtetele ning vedanud eest 3 aastat heategevusprojekti “Meie panus”, mille raames kogus ligi 100 000 eurot esimest tüüpi diabeeti põdevate laste heaks.

Merilit on pärjatud mitmete tiitlitega: Silmapaistev Noor Eestlane, Hea Eeskuju, Mõjukas noor, Aasta innustaja, jt.

Erkki Kubberit iseloomustab mõte, et 1% parem iga päev teeb meid aastas 37x paremaks. Just ühest A4 paberist sai algatatud Changemakers, mida ta praeguseks on 4 aastat eest vedanud. Samm-sammu haaval jookseb ta ka maratone ning tegeleb investeerimisega.

Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise magistri ja õppinud varasemalt ka Tallinna Tehnikaülikoolis. Erkki on käinud neli aastat USA-s Southwestern Advantage´i programmi raames müümas hariduslikke raamatuid ning lisaks meeldib talle väga lugeda ning teha elamusi enda bucket listist.

Erkki Kubber.JPG
Kätlyn Jürisaar.JPG

Kätlyn Jürisaar on Changemakersis olnud mentor ning hetkel on ta programmide korraldaja. Lisaks töötab Kohtla-Järve Gümnaasiumis õpikeskuse juhataja ja projektijuhina. Ta on omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis avaliku halduse ja riigiteaduste bakalaureusekraadi (cum laude) Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise erialal magistrikraadi (cum laude). Kätlyn on juhtinud erinevaid tiime ning korraldanud ka erinevaid sündmusi, näiteks TEDxTTÜ.

Kerly Piirsalu on Changemakersis olnud nii osaleja, mentor kui nüüd ka kommunikatsioonijuht. Ta on lõpetanud TÜ Pärnu Kolledži ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala ning õpib hetkel Tartu Ülikoolis turundust ja finantsjuhtimist.

Ta on mentordanud mitmeid JA õpilasfirmasi, olles ka ise selle programmi läbinud, olnud Netcorpis projektijuht ning  teinud turundust erinevatele ettevõtetele (n: restoran Paat, YFU, trahter Postipoiss). Täna on ta lisaks Changemakersile Laheda Koolipäeva 2021 projektijuht.

Kerly Piirsalu.JPG
Ketlin Peldes.JPG

Ketlin Peldes on Changemakersis olnud osaleja, vabatahtlik, mentor ning on Changemakers Academy 2021 üks korraldajatest.

Hetkel õpib ta Tartu Ülikoolis ettevõttemajandust, on SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondis vabatahtlike juht ning Balti-Ameerika Vabaduse Fondi “Leadership Academy 2019” vilistlane.

+372 5904 7365

© 2020 by Changemakers