Koolitused

Sotsiaalne ettevõtlikkus

Koolitusest

Aitame mõista mis erinevus on sotsiaalsel ettevõtlusel tavaettevõtlusest ja kuidas ise ühte sotsiaalset ettevõtet teha.

Noored otsivad oma kirge? Seda milleks nad mõeldud on? Tahavad teha midagi missioonitundega, kuid ei tea täpselt kuidas?

Taolised küsimused ja mõttekohad on vaid mõned suurest hulgast, millele tänapäeva noor lahendusi otsib. Sotsiaalne ettevõtl(ikk)us on üks viis selleks, sest lahendad läbi selle mingit ühiskondlikku probleemi. Teenitud tulu suunatakse tagasi probleemi lahendamisse, et muuta ühiskonda ja keskkonda meie ümber aina paremaks ja paremaks.

Peale kasvav Z-generatsioon otsib midagi uut kui varasemad generatsioonid. Kui varem oli oluline karjääri turvalisus ja hea stabiilne elukorraldus, siis nüüd otsitakse seda miskit, mis täidab südant ja annab võimalusele maailmas enda jälge jätta. Sotsiaalne ettevõtlus seda teha lasebki.

Mis kasu su noor koolitusest saab?

 • Vundamendi, mõistmaks, mis on sotsiaalne ettevõtlus.
 • Arusaama erinevatest sotsiaalsetest ettevõtetest ja nende mudelitest.
 • Erinevaid näiteid nii Eestist kui välismaalt kellelt õppida.
 • Mõistmise, mis on sotsiaalse ettevõtluse ja tava ettevõtluse sarnasused, mis erinevused.
 • Arusaama, mis eristab ettevõtteid, vastutustundlikke ettevõtteid ja sotsiaalseid ettevõtteid.
 • Arendab nii eneseväljendus kui jagamisoskust.
 • Võimaluse jagada mõtteid ja ideid koolitajatega, kes on sotsiaalsest ettevõtlusest olnud läbi immutatud juba 5+ aastat, olles samasugused noored hakkajad ka ise.
 • Häid meetodeid ka soojenduste ja kokkuvõtete tegemiseks mõne töötoa/projekti tegemisel.

Kogemus, mis enda heaks tööle panna

 • 6+ aastat kogemust sotsiaalsete ettevõtetega töötamisel ja nende arendamisel
 • 90+ tehtud koolitust
 • TOP 1 teema mille osas koolitamas käime

Kuidas koolituse välja töötamine toimub?

 1. Pärast päringu esitamist võtame sinuga ühendust telefonitsi/meilitsi, et soovitu täpsustada. Mis on osalejate taust ja eelnev teadmine teemaga? Mis on sinupoolne eesmärk koolituseks? Kui pikka koolitust soovid? Mis on erinevad ajalised piirangud (pausid jms) millega arvestada? Kus koolitus toimub? Palju on osalejaid? Muu vajalik.
 2. Kui antud info olemas, koostame esmase ühe-kahe leheküljelise kava kuidas eesmärki ja tingimusi arvestades koolituse teeksime. Kava on 5-15 min täpsusega. Vaata siia klikates üht tüüpilist kava.
 3. Kui kava on kinnitatud, valmistame vajaliku koolituseks ette ning räägime läbi kas ja milliseid vahendeid vajame sinu poolt.
 4. Viime kokkulepitu ellu
 5. Anname ülevaate tehtust – pärast koolituse lõppu kahe päeva jooksul saadame sulle ülevaate saadud hinnangutest ja materjalist, mida jagada.

Pole kahtlustki, et su peas on küsimus: kui palju ma sellesse investeerima pean?

Investeeringu hind on 180-240€ tund (sõltuvalt grupi suurusest, töötoa pikkusest, eesmärgist, osalejate eelteadmistest). See tähendab näiteks kell 10-17 kestva töötoa puhul 1260-1680€, kahe tunnise töötoa puhul 360-480€. Tundub suur? Kui jah, siis tasub mõelda mis selle eest saab.

Enamik koolitusi on üles ehitatud loengu meetodil, kus koolitaja räägib ja koolitatav kuulab. Kuigi uuringute järgi aitab see saada koolitajatel kõrgemaid hinnanguid ja see meeldib ka koolitajatele (kui koolitaja muidugi on oma esinemisoskustega hea), siis oskuste arengule näitavad need samad uuringud, et see liiga palju kaasa ei aita.

Oskuste arengule aitab kaasa see, kui asju tehakse läbi, tagasisidestatakse ehk siis tehakse neid asju mis niivõrd lihtsad ei ole, samas tulemusi toovad enam.

Kui oled valmis oma käised üles käärima ja parema süsteemi nimel tööle hakkama, siis klikka allpool olevale nupule ja anna meile sellest märku.

Aga kui meil koolitusest ikkagi kasu pole?

See on täiesti õigustatud hirm ja küsimus. Võib tõesti juhtuda, et pärast kahte pikka päeva täis teadmisi ja praktikat nendid ikkagi, et see on raisatud aeg ja raha. Sellepärast pakume koolitusele 100% raha tagasi garantiid. Kui tunned, et sa kasu ei saanud, siis me sinu käest raha ei küsi ning lähme kumbki sõbralikult oma teed.

Tagasiside

Kasulik lugemine

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
0
0
Sinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühiTagasi e-poodi