Koolitused

Tiimitöö ja liidrioskused

Töötoast

Aitame mõista paremini kuidas erinevate inimestega töötada ja läbi käia paar olulist teemat, mida iga tiim võiks üksteisest teada. 

Kuidas panna tiim toimima? 

See võib olla üks keeruline küsimus mida lahendada, kui on tarvis, et noored sündmuse korraldaksid, kuid varem pole nad palju veel koos asju teinud. Tiimitöö on miski, millele otsime vastust alates ajast mil teeme koolis grupitööd kuni selleni kui keskealisena enda abikaasaga soovime saada poest ostud tehtud vaidlemata. Inimestega läbi saamine ja koos tulemuste saavutamine on üks olulisemaid oskusi saavutamaks edu.

Aafrika vanasõna ütleb “If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.” Ühe päriselt hästi toimiva tiimi ning toetava keskkonna loomine on kunst ja teadus omaette, kuid milles arenemine avab noortele uusi võimalusi.

Mida töötuba annab?

 • Arusaama, mis on teise tiimi kaaslase jaoks oluline ning võimaluse ka enda jaoks olulisi teemasid jagada
 • Teadmist sellest, milline on ta enda ja teise kaasmängija mugavustsoon
 • Võimaluse õppida paremini tundma nii ennast, kui kaasmängijaid
 • Võimaluse treenida nii enda kui teiste lubaduste hoidmise oskust
 • Haarava mängukogemuse ja lõbusa ajaveetmisviisi
 • Soovi korral saab pärast ka töötoas kasutatavat lauamängu endale päriseks osta
 • Jagada mõtteid ja ideid ka koolitajatega kelle ülesandeks on olnud üles ehitada ligi sada erinevat tiimi

Kogemus, mis enda heaks tööle panna

 • 5+ aastat kogemust tiimide arendamisel ja eestvedamisel
 • 90+ tehtud koolitust
 • 125+ juhendatud tiimi ja juhendatud tiimide juhendajaid
 • 2 väljatöötatud mängu tiimitöö arendamiseks

Kuidas koolituse välja töötamine toimub?

 1. Pärast päringu esitamist võtame sinuga ühendust telefonitsi/meilitsi, et soovitu täpsustada. Mis on osalejate taust ja eelnev teadmine teemaga? Mis on sinupoolne eesmärk koolituseks? Kui pikka koolitust soovid? Mis on erinevad ajalised piirangud (pausid jms) millega arvestada? Kus koolitus toimub? Palju on osalejaid? Muu vajalik.
 2. Kui antud info olemas, koostame esmase ühe-kahe leheküljelise kava kuidas eesmärki ja tingimusi arvestades koolituse teeksime. Kava on 5-15 min täpsusega. Vaata siia klikates üht tüüpilist kava.
 3. Kui kava on kinnitatud, valmistame vajaliku koolituseks ette ning räägime läbi kas ja milliseid vahendeid vajame sinu poolt.
 4. Viime kokkulepitu ellu
 5. Anname ülevaate tehtust – pärast koolituse lõppu kahe päeva jooksul saadame sulle ülevaate saadud hinnangutest ja materjalist, mida jagada.

Pole kahtlustki, et su peas on küsimus: kui palju ma sellesse investeerima pean?

Investeeringu hind on 180-240€ tund (sõltuvalt grupi suurusest, töötoa pikkusest, eesmärgist, osalejate eelteadmistest). See tähendab näiteks kell 10-17 kestva töötoa puhul 1260-1680€, kahe tunnise töötoa puhul 360-480€. Tundub suur? Kui jah, siis tasub mõelda mis selle eest saab.

Enamik koolitusi on üles ehitatud loengu meetodil, kus koolitaja räägib ja koolitatav kuulab. Kuigi uuringute järgi aitab see saada koolitajatel kõrgemaid hinnanguid ja see meeldib ka koolitajatele (kui koolitaja muidugi on oma esinemisoskustega hea), siis oskuste arengule näitavad need samad uuringud, et see liiga palju kaasa ei aita.

Oskuste arengule aitab kaasa see, kui asju tehakse läbi, tagasisidestatakse ehk siis tehakse neid asju mis niivõrd lihtsad ei ole, samas tulemusi toovad enam.

Kui oled valmis oma käised üles käärima ja parema süsteemi nimel tööle hakkama, siis klikka allpool olevale nupule ja anna meile sellest märku.

Aga kui meil koolitusest ikkagi kasu pole?

See on täiesti õigustatud hirm ja küsimus. Võib tõesti juhtuda, et pärast kahte pikka päeva täis teadmisi ja praktikat nendid ikkagi, et see on raisatud aeg ja raha. Sellepärast pakume koolitusele 100% raha tagasi garantiid. Kui tunned, et sa kasu ei saanud, siis me sinu käest raha ei küsi ning lähme kumbki sõbralikult oma teed.

Tagasiside

Kasulik lugemine

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
0
0
Sinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühiTagasi e-poodi