Koolitused

Virtuaalsündmuse tegemine

Töötoast

Aitame paika panna virtuaalsündmuse baastõed ning õpetame kuidas samm-sammult edukas sündmus teha.

Kuidas tegutseda olukorras, kus füüsiline sündmus pole enam tavaline? Kuidas teha selline virtuaalne sündmus, kus kohale tulnud noortel on lõbus ja kahetsetakse, et kõik nii kiirelt lõppeb. Ei piisa ju ainult Zoomi avamisest ja rääkima hakkamisest. Selleks, et teha ägedat virtuaalsündmust, tuleb alustada sündmuse eesmärgist osates ka kasutatavat keskkonda rakendada nii, et see tagaks noorele mängulisuse ja vaheldusrikkuse.

Virtuaalne maailm on kas takistus või tohutu võimalus. See, kui palju võimalusi sel on võrreldes füüsilisega maailmaga, on uskumatu. Saad kasutada kõikvõimalikke keskkondi ja tehnoloogilisi vahendeid automaatselt. Selleks, et selles oskuslik olla, tuleb aga ennem õppida tundma kasutatavat.

Mida töötuba annab?

 • Arusaama, mis on vahe on virtuaalsel ja füüsilisel sündmusel
 • Arusaama sellest, et mis tuleb läbi mõelda ja eesmärgistada, et üks virtuaalne sündmus saaks peetud
 • Tööriistad sellest, kuidas luua head emotsiooni ja õhustikku ekraani vahendusel
 • Lihtsad nipid ja reeglid, hoidmaks kõiki noori haaratuna ja aktiivsetena
 • Saadakse katsetada enda oskusi ja õppida teistelt
 • Arendab nii eneseväljendus- kui jagamisoskust
 • Jagada mõtteid ja ideid ka koolitajatega, kelle ülesandeks on olnud üles ehitada sündmuseid ligi 400-500 külalisele nii virtuaalselt kui füüsiliselt
 • Häid meetodeid ka soojenduste ja kokkuvõtete tegemiseks muudes projektides, töötubades kasutamiseks

Kogemus, mis enda heaks tööle panna

 • 2+ aastat kogemust virtuaalsündmuste tegemisel
 • 90+ tehtud koolitust
 • 40+ läbiviidud koolitust/töötuba/sündmust nii virtuaalselt, kui hübriidsündmusena
 • 280+ külalist/osalejat suurimal virtuaalsel/hübriid sündmusel

Kuidas koolituse välja töötamine toimub?

 1. Pärast päringu esitamist võtame sinuga ühendust telefonitsi/meilitsi, et soovitu täpsustada. Mis on osalejate taust ja eelnev teadmine teemaga? Mis on sinupoolne eesmärk koolituseks? Kui pikka koolitust soovid? Mis on erinevad ajalised piirangud (pausid jms) millega arvestada? Kus koolitus toimub? Palju on osalejaid? Muu vajalik.
 2. Kui antud info olemas, koostame esmase ühe-kahe leheküljelise kava kuidas eesmärki ja tingimusi arvestades koolituse teeksime. Kava on 5-15 min täpsusega. Vaata üht tüüpilist kava siit.
 3. Kui kava on kinnitatud, valmistame vajaliku koolituseks ette ning räägime läbi kas ja milliseid vahendeid vajame sinu poolt.
 4. Viime kokkulepitu ellu
 5. Anname ülevaate tehtust – pärast koolituse lõppu kahe päeva jooksul saadame sulle ülevaate saadud hinnangutest ja materjalist, mida jagada.

Pole kahtlustki, et su peas on küsimus: kui palju ma sellesse investeerima pean?

Investeeringu hind on 180-240€ tund (sõltuvalt grupi suurusest, töötoa pikkusest, eesmärgist, osalejate eelteadmistest). See tähendab näiteks kell 10-17 kestva töötoa puhul 1260-1680€, kahe tunnise töötoa puhul 360-480€. Tundub suur? Kui jah, siis tasub mõelda mis selle eest saab.

Enamik koolitusi on üles ehitatud loengu meetodil, kus koolitaja räägib ja koolitatav kuulab. Kuigi uuringute järgi aitab see saada koolitajatel kõrgemaid hinnanguid ja see meeldib ka koolitajatele (kui koolitaja muidugi on oma esinemisoskustega hea), siis oskuste arengule näitavad need samad uuringud, et see liiga palju kaasa ei aita.

Oskuste arengule aitab kaasa see, kui asju tehakse läbi, tagasisidestatakse ehk siis tehakse neid asju mis niivõrd lihtsad ei ole, samas tulemusi toovad enam.

Kui oled valmis oma käised üles käärima ja parema süsteemi nimel tööle hakkama, siis klikka allpool olevale nupule ja anna meile sellest märku.

Aga kui meil koolitusest ikkagi kasu pole?

See on täiesti õigustatud hirm ja küsimus. Võib tõesti juhtuda, et pärast kahte pikka päeva täis teadmisi ja praktikat nendid ikkagi, et see on raisatud aeg ja raha. Sellepärast pakume koolitusele 100% raha tagasi garantiid. Kui tunned, et sa kasu ei saanud, siis me sinu käest raha ei küsi ning lähme kumbki sõbralikult oma teed.

Tagasiside

Kasulik lugemine

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
0
0
Sinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühiTagasi e-poodi