Koolitused

Projekti juhtimine ja sündmuskorraldus

Töötoast

Aitame saada paika peamised teemad sündmuse/projekti edukaks korraldamiseks ning arusaama kuidas mõõta tehtu (eba)edu.

Kuidas korraldada üks äge noortesündmus? Selline kuhu tuleb palju noori ja kõigil on lõbus. Ei piisa ju ainult plakati üles panemisest ja snäkkide ostmisest. Selleks, et teha sündmust noortekeskuses ja saada kasvõi sinna kohale enda sõbrad, kes varem pole sinna palju jõudnud, on vaja läbimõeldud plaani. Tuleb alustada sündmuse eesmärgist, teada kus seda reklaamida kuni selleni, et tuleb koguda tagasisidet ja valida esinejad.

Esimene kogemus noorel sündmuse korraldusel, kui see nässu läheb, võib olla valus. Miski, mis peletab tema aktiivsuse kaugele toa nurka ja võtab pikalt aega, et teda uuesti piisavalt julgustada uuesti katsetama. Korralik ettevalmistus ennetab halba sooritust.

Projekti juhtimise ja sündmuskorralduse koolitusel saavad noored paika lihtsa baasi ja nimekirja asjadest mis tuleb iga sündmuse ja/või projekti puhul läbi mõelda, et oleks meel rahulik ja osalejal kogemus nauditav.

Mis su noored töötoast saavad?

 • Arusaama, mis on ühe hea sündmuse ja projekti alustalad
 • Arusaama sellest, mis valdkonnad tuleb läbi mõelda ja eesmärgistada, et üks sündmus/projekt saaks edukalt peetud
 • Tööriistad sellest, kuidas luua head emotsiooni ja õhustikku sündmusel
 • Omandad lihtsad nipid ja reeglid, kuidas hoida kõiki sündmuse korraldajaid samal lainel saamaks aru mis ja kuidas toimumas on
 • Saad katsetada enda oskusi ja õppida teistelt
 • Arendad nii eneseväljendus kui jagamisoskust
 • Saad jagada mõtteid ja ideid ka koolitajatega kelle ülesandeks on olnud üles ehitada sündmuseid ligi 400-500 külalisele
 • Häid meetodeid ka soojenduste ja kokkuvõtete tegemiseks muudes projektides, töötubades kasutamiseks

Kogemus, mis enda heaks tööle panna

 • 9+ aastat kogemust sündmuste korraldamise ja projektide juhtimisega
 • 90+ tehtud koolitust
 • 350+ külaliste/osalejate hulk suurimatel füüsilistel sündmustel/projektides

Kuidas koolituse välja töötamine toimub?

 1. Pärast päringu esitamist võtame sinuga ühendust telefonitsi/meilitsi, et soovitu täpsustada. Mis on osalejate taust ja eelnev teadmine teemaga? Mis on sinupoolne eesmärk koolituseks? Kui pikka koolitust soovid? Mis on erinevad ajalised piirangud (pausid jms) millega arvestada? Kus koolitus toimub? Palju on osalejaid? Muu vajalik.
 2. Kui antud info olemas, koostame esmase ühe-kahe leheküljelise kava kuidas eesmärki ja tingimusi arvestades koolituse teeksime. Kava on 5-15 min täpsusega. Vaata siia klikates üht tüüpilist kava.
 3. Kui kava on kinnitatud, valmistame vajaliku koolituseks ette ning räägime läbi kas ja milliseid vahendeid vajame sinu poolt.
 4. Viime kokkulepitu ellu
 5. Anname ülevaate tehtust – pärast koolituse lõppu kahe päeva jooksul saadame sulle ülevaate saadud hinnangutest ja materjalist, mida jagada.

Pole kahtlustki, et su peas on küsimus: kui palju ma sellesse investeerima pean?

Investeeringu hind on 180-240€ tund (sõltuvalt grupi suurusest, töötoa pikkusest, eesmärgist, osalejate eelteadmistest). See tähendab näiteks kell 10-17 kestva töötoa puhul 1260-1680€, kahe tunnise töötoa puhul 360-480€. Tundub suur? Kui jah, siis tasub mõelda mis selle eest saab.

Enamik koolitusi on üles ehitatud loengu meetodil, kus koolitaja räägib ja koolitatav kuulab. Kuigi uuringute järgi aitab see saada koolitajatel kõrgemaid hinnanguid ja see meeldib ka koolitajatele (kui muidugi koolitaja esinemisoskus on hea), siis oskuste arengule näitavad need samad uuringud, et see liiga palju kaasa ei aita.

Oskuste arengule aitab kaasa see, kui asju tehakse läbi, tagasisidestatakse ehk siis tehakse neid asju mis niivõrd lihtsad ei ole, samas tulemusi toovad enam.

Kui oled valmis oma käised üles käärima ja parema süsteemi nimel tööle hakkama, siis klikka allpool olevale nupule ja anna meile sellest märku.

Aga kui meil koolitusest ikkagi kasu pole?

See on täiesti õigustatud hirm ja küsimus. Võib tõesti juhtuda, et pärast ühte pikka päeva täis teadmisi ja praktikat nendid ikkagi, et see on raisatud aeg ja raha. Sellepärast pakume koolitusele 100% raha tagasi garantiid. Kui tunned, et su noored kasu ei saanud, siis me sinu käest raha ei küsi ning lähme kumbki sõbralikult oma teed.

Tagasiside

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
0
0
Sinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühiTagasi e-poodi