Koolitused

Refleksioon

Töötoast

Aitame omandada paar peamist reflekteerimistehnikat, et edaspidi oskaks õppida kiiremini, rohkem ja sügavamalt.

Elame erakordsel ajal. Aina rohkem on meie ümber informatsiooni ja segavaid faktoreid – pidevalt märku andev telefon, reklaamid nii meie virtuaalseinal kui ühistranspordis ja hoonetel. Kui Y-generatsiooni tähelepanuvõime oli veel 20 minutit, siis nüüdsel Z-generatsioonil on see kõigest seitse minutit ja lühenev. Üha raskem on hoida keskendumist koolitusel ja sellest kasu saada, sest mõte võib kippuda “rändama”.

Refleksioon ehk peegeldus on miski, mis aitab tehtust võtta kaasa oluliseima, tõstes seeläbi võimet ka keskenduda tähtsaimale. Justkui raamatu kokkuvõtte lugemine pärast raamatu läbi töötamist. See aitab sinu noorel paigutada nii ennast kui tehtut laiemasse konteksti saamaks aru mis on kasu igast tunnist, trennist, töötoast kus ta osaleb. Läbi refleksiooni praktiseerimise aitab see kasvatada ka meie kasvule ja enesearengule suunatud mõtlemist.

Mida töötuba annab?

 • Arusaama, mis on refleksioon ehk peegeldus ja kuidas seda kasutada;
 • Tööriistad sellest, kuidas viia läbi peegeldust, et õpitust oleks kasu;
 • Tööriistad sellest, kuidas ka ennast edukamalt analüüsida ja teha vajalikke muudatusi;
 • Küsimuste pagasi, mille abil peegeldusi läbi viia;
 • Saab katsetada enda oskusi ja õppida teistelt;
 • Parema arusaama kuidas suunata peegeldust ja hoida selle tempot;
 • Arendab nii eneseväljendus- kui jagamisoskust;
 • Jagada mõtteid ja ideid koolitajatega, kes on peegeldusi teinud sadu, kui mitte tuhandeid kordi;
 • Inspiratsiooni asuda ise eneseanalüüsi viljakale rajale;
 • Häid meetodeid soojenduste ja kokkuvõtete tegemiseks.

Kogemus, mis enda heaks tööle panna

 • 6+ aastat kogemust ja katsetamist eneseanalüüsimise, reflekteerimise ja koolituste läbiviimisel
 • 90+ tehtud koolitust
 • 6 eneseanalüüsi päevikut/tööriista mis oleme enda ja teiste tarbeks välja töötanud
 • 10+ reflekteerimistehnikat mida saame edasi õpetada

Kuidas koolituse välja töötamine toimub?

 1. Pärast päringu esitamist võtame sinuga ühendust telefonitsi/meilitsi, et soovitu täpsustada. Mis on osalejate taust ja eelnev teadmine teemaga? Mis on sinupoolne eesmärk koolituseks? Kui pikka koolitust soovid? Mis on erinevad ajalised piirangud (pausid jms) millega arvestada? Kus koolitus toimub? Palju on osalejaid? Muu vajalik.
 2. Kui antud info olemas, koostame esmase ühe-kahe leheküljelise kava kuidas eesmärki ja tingimusi arvestades koolituse teeksime. Kava on 5-15 min täpsusega. Vaata siia klikates üht tüüpilist kava.
 3. Kui kava on kinnitatud, valmistame vajaliku koolituseks ette ning räägime läbi kas ja milliseid vahendeid vajame sinu poolt.
 4. Viime kokkulepitu ellu
 5. Anname ülevaate tehtust – pärast koolituse lõppu kahe päeva jooksul saadame sulle ülevaate saadud hinnangutest ja materjalist, mida jagada.

Pole kahtlustki, et su peas on küsimus: kui palju ma sellesse investeerima pean?

Investeeringu hind on 180-240€ tund (sõltuvalt grupi suurusest, töötoa pikkusest, eesmärgist, osalejate eelteadmistest). See tähendab näiteks kell 10-17 kestva töötoa puhul 1260-1680€, kahe tunnise töötoa puhul 360-480€. Tundub suur? Kui jah, siis tasub mõelda mis selle eest saab.

Enamik koolitusi on üles ehitatud loengu meetodil, kus koolitaja räägib ja koolitatav kuulab. Kuigi uuringute järgi aitab see saada koolitajatel kõrgemaid hinnanguid ja see meeldib ka koolitajatele (kui muidugi koolitaja esinemisoskus on hea), siis oskuste arengule näitavad need samad uuringud, et see liiga palju kaasa ei aita.

Oskuste arengule aitab kaasa see, kui asju tehakse läbi, tagasisidestatakse ehk siis tehakse neid asju mis niivõrd lihtsad ei ole, samas tulemusi toovad enam.

Kui oled valmis oma käised üles käärima ja parema süsteemi nimel tööle hakkama, siis klikka allpool olevale nupule ja anna meile sellest märku.

Aga kui meil koolitusest ikkagi kasu pole?

See on täiesti õigustatud hirm ja küsimus. Võib tõesti juhtuda, et pärast ühte pikka päeva täis teadmisi ja praktikat nendid ikkagi, et see on raisatud aeg ja raha. Sellepärast pakume koolitusele 100% raha tagasi garantiid. Kui tunned, et su noored kasu ei saanud, siis me sinu käest raha ei küsi ning lähme kumbki sõbralikult oma teed.

Tagasiside

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
0
0
Sinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühiTagasi e-poodi