E-kursus.jfif

STRESSIST RAHULOLUNI VAID 6 TUNNIGA

Changemakersi e-kursus "Kuidas olla enda maailma muutja" annab sulle võimaluse 49 euro eest saada teada enesearengust - kuidas eluga toime tulla ning enesekindlamalt oma eesmärke ja unistusi täita.

9425+

Kaasatud noort

82

Tehtud kursust, koolitust, programmi 

8.69+

Keskmine tagasisidehinnang 10-palli skaalal

9

Tunnustust

KURSUSEST

E-kursusel "Kuidas enda maailma muuta?" saad teada mis on lihtsad sammud enda arendamiseks ning elust maksimumi võtmiseks. Kursus on jaotatud kaheksaks teemablokiks, millest kõik kokku annavadki ülevaate elu erinevate valdkondadega seotud inspireerivatest lugudest, nippidest ning kasulikest tööriistadest.

Osalemine on paindlik ja mugav - kokku on kursusel enam kui 50 videot ja kuus tundi materjali, mida kõike saad tarbida omal ajal omale sobivas kohas.

KUIDAS KURSUS SIND AITAB?

1️⃣ Mõistad kuidas elu analüüsida -

Vaatad otsa sellele, mida tähendab wheel of life kontseptsioon ning aitame sul iga osa eraldi luubi alla võtta. Analüüsid iga kategooria osas nii enda tugevusi kui ka nõrkusi! Lisaks astud sammu nõrkuste eemaldamise poole.

​2️⃣ Leiad oma kire -

Avastad kursuse jooksul mis asi see on, kuidas seda leida ja teed selle poole ka esimesed sammud. Mõistad, mida tähendab sõna ikigai ning kuidas seda enda kasuks pöörata!

​3️⃣ Õpid harjumuste loomist -

Kuidas luua häid ja vältida halbu ning mis on need neli sammu, millest mõlemad koosnevad. Lisaks erinevad nipid, et tulla toime motivatsioonilangusega!

Läbikukkumine.jfif
1% paremaks.jfif

4️⃣ Saad teada erinevatest isikutüüpidest -

Kuidas saada hakkama erinevate inimestega? Millest võiks lähtuda nii iseenda kui teiste motiveerimisel?​ Saad teada neljast erinevast isiksusetüübist ning mis igaüht iseloomustab.

5️⃣ Lahendad konflikte ning jagad armastust -

Saad teada, millised on 5 konflikti lahendamisviisi ning millal mida kasutada. Räägime sulle ka viiest armastusekeelest, mida kasutada nii sõprade, pere kui ka oma kallima jaoks selleks, et su suhted oleksid tähenduslikumad.​

​6️⃣ Vaatad üle ka finantsid -

Omandad rahatarkuse baasi. Saad teada millised on erinevad säästmise võimalused? Kuidas raha juurde teenida? Mis tööriista kasutada, et enda olukorrast oleks hea ülevaade.

Books

Kursuses on 4 aastat praktikat,

enam kui 104 raamatu jagu teadmist,

esinemist ja katsetamist 9400+ noorega

TAGASISIDE VARASEMATE KOOLITUSTE KOHTA

Eliis Mätas

Soovitan antud veebikursust kõigile, kes soovivad jõuda parema minapildi ning isikuni. See on mõeldud absoluutselt kõigile… Oled sa terve või katki, ära kahtle! Tänu sellele kursusele avasin ma enda jaoks uue ukse parema tuleviku suunas.

Andreas Selge

Olen õppinud teistega suhtlema ja kasutanud neid õpituid võtteid, et teha oma õpilasfirma, millega seotud probleeme olen suutnud tänu saadud teadmistele palju paremini lahendada.

Triinu-Liis Klein

Kõik, kes te plaanite Changemakersist osa võtta, tehke seda. Ükskõik kus te hetkel oma eluga olete või millest unistate, aitab Changemakers kujundada selgema visiooni tulevikuplaanidest.

Merili Ginter.jpg

KES ON KOOLITAJA?

✔️ Merili on välja töötanud ja läbi viinud koolitusi enam kui 1000 noorele

✔️ Ta on valitud Heaks Eeskujuks, Silmapaistvaks nooreks eestlaseks, Aasta Hakkajaks ja saanud veel hulga erinevaid tunnustusi

✔️ Kogus heategevusprojekti raames diabeedikute abistamiseks 100 000 eurot

✔️ Andnud välja kaks raamatut, lauamängu ja eneseanalüüsipäeviku

✔️ Tema kõikide enam kui 1000 koolitatu keskmine tagasisidehinnang on 8.99 10-palli skaalal

✔️ Ta on valitud koos sõbrannaga läbiviidud heategevusprojekti eest Eesti Päevalehe poolt mõjukaks nooreks #14

14 PÄEVA 100% GARANTII

Meie kindel soov on, et kursus oleks sinu jaoks kasulik investeering. Kui tunned, et kursus ei aita sul eluga paremini toime tulla, kasulikkust on vähe, siis tagastame makstud 49 eurot. 14 päeva on nagu katseaeg.

Julguse sellise pakkumise tegemiseks annavad erinevatelt koolituselt saadud tagasisided: 

 

"Mulle väga meeldib Merili rääkimis viis ja ka see et ta toob alati näiteid enda elust. Ta räägib väga hästi ja selgelt ning kõik mis ta räägib on reaalselt teostatav ja mitte ainult teooria." 

 

"Mulle meeldib, et tuuakse palju näiteid ja räägitakse mõistetavalt. Üks väga hea pluss on ka võimalus video kiiremini kerima panna. Meeldib väga, et võetakse läbi palju erinevaid valdkondi, mitte ei keskenduta ühele ainsale. See süstib motivatsiooni ja on toonud elus rakendamisel palju kasu."

Kursust toetab Tallinna Ettevõtlusamet.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kuidas kursus toimub?


Kursus toimub täiesti virtuaalselt ning koosneb erinevatest videodest. Saad neid vaadata millal tahad, kus tahad. Piisab ainult interneti olemasolust!
Kui palju kursus maksab?


Kursus maksab 49 eurot.
Kui palju või vähe peaksin teemast eelnevalt teadma, et kursusel osaleda?


Võid olla juba iseseisvalt varasemalt teemaga tutvunud kui ka täiesti võhik valdkonnas - kui kursuse kirjeldus sind kõnetab, siis on kursus sulle! Uusi põnevaid kogemusi ja teadmisi saad niikuinii!
Kui palju aega peaksin arvestama kursusel osalemiseks?


Kursuse maht on kokku kuus tundi. Lisaks harjutused ja muud ideed mida rakendada. Kuna kõik on virtuaalne, siis saad ise valida kui tihti ja palju aega materjali läbi töötamiseks võtad.
Mida teha, kui mul pole krediitkaarti ostu sooritamiseks?


Sel juhul saad ostu sooritada ka oma deebetkaardiga. Kui endiselt tekib tõrkeid, võta meiega ühendust changemakers@changemakers.ee!
Mis siis saab, kui olen kursuse eest maksnud?


Seejärel avaneb sulle ligipääs kursusele ning saad hakata teadmisi ammutama!