Tehnoloogia optimeerimine

Töötoast

Aitame omandada kontrolli enda seadmete üle ja saad ka hulga nippe, kuidas soovi korral kasutada nutiseadmeid eesmärgipärasemalt ja vähem.

Nutiseadmed on miski, mis viimaste aastatega saanud täiesti lahutamatuks kaaslaseks meie elus. Lisaks sellele, et tal on suuri plusse – kõik info koheselt saadav, võimalus olla ühendatud kõikidega kõigest paari klikiga, teda saab kasutada nii telefoni, GPSi, kaamerana kui ka paljuks muuks siis on see kõigest võrrandi üks pool.

Selle suur kasutamine toob kaasa ka omajagu miinuseid – vähenenud sotsiaalsed oskused, ärevus, madal keskendumisvõime ja palju muud. Töötoas keskendubki sellele kuidas sina saaksid enda nutiseadmest kätte hea, nii et see tooks kaasa vähem miinuseid.

Mida töötuba annab?

 • Arusaama, mis on sinu eesmärk tehnoloogia/nutiseadme kasutamisel
 • Kui palju ja mille jaoks enda seadet/seadmeid hetkel kasutad
 • Miks on nutiseadmed üles ehitatud just nii nagu nad seda on
 • Mis on need rakendused ja laiendused mida saad kasutada et enda tehnoloogia kasutamist optimeerida
 • Mis erinevaid seadeid ja sätteid on võimalik kasutada enda telefonis selleks, et omada suuremat kontrolli enda seadme kasutuse üle
 • Saad katsetada enda oskusi ja õppida teistelt

Kogemus, mis enda heaks tööle panna

 • 90+ läbiviidud koolitust
 • 1 tund või vähem keskmine screen time/ekraaniaeg nädalas
 • 7+ aastat optimeerimist sh teadlikku ümber käimist enda telefoni, arvuti ja ajakasutusega

Kuidas koolituse välja töötamine toimub?

 1. Pärast päringu esitamist võtame sinuga ühendust telefonitsi/meilitsi, et soovitu täpsustada. Mis on osalejate taust ja eelnev teadmine teemaga? Mis on sinupoolne eesmärk koolituseks? Kui pikka koolitust soovid? Mis on erinevad ajalised piirangud (pausid jms) millega arvestada? Kus koolitus toimub? Palju on osalejaid? Muu vajalik.
 2. Kui antud info olemas, koostame esmase ühe-kahe leheküljelise kava kuidas eesmärki ja tingimusi arvestades koolituse teeksime. Kava on 5-15 min täpsusega. Vaata siia klikates üht tüüpilist kava.
 3. Kui kava on kinnitatud, valmistame vajaliku koolituseks ette ning räägime läbi kas ja milliseid vahendeid vajame sinu poolt.
 4. Viime kokkulepitu ellu
 5. Anname ülevaate tehtust – pärast koolituse lõppu kahe päeva jooksul saadame sulle ülevaate saadud hinnangutest ja materjalist, mida jagada.

Pole kahtlustki, et su peas on küsimus: kui palju ma sellesse investeerima pean?

Investeeringu hind on 180-240€ tund (sõltuvalt grupi suurusest, töötoa pikkusest, eesmärgist, osalejate eelteadmistest). See tähendab näiteks kell 10-17 kestva töötoa puhul 1260-1680€, kahe tunnise töötoa puhul 360-480€. Tundub suur? Kui jah, siis tasub mõelda mis selle eest saab.

Enamik koolitusi on üles ehitatud loengu meetodil, kus koolitaja räägib ja koolitatav kuulab. Kuigi uuringute järgi aitab see saada koolitajatel kõrgemaid hinnanguid ja see meeldib ka koolitajatele (kui koolitaja muidugi on oma esinemisoskustega hea), siis oskuste arengule näitavad need samad uuringud, et see liiga palju kaasa ei aita.

Oskuste arengule aitab kaasa see, kui asju tehakse läbi, tagasisidestatakse ehk siis tehakse neid asju mis niivõrd lihtsad ei ole, samas tulemusi toovad enam.

Kui oled valmis oma käised üles käärima ja parema süsteemi nimel tööle hakkama, siis klikka allpool olevale nupule ja anna meile sellest märku.

Aga kui meil koolitusest ikkagi kasu pole?

See on täiesti õigustatud hirm ja küsimus. Võib tõesti juhtuda, et pärast kahte pikka päeva täis teadmisi ja praktikat nendid ikkagi, et see on raisatud aeg ja raha. Sellepärast pakume koolitusele 100% raha tagasi garantiid. Kui tunned, et sa kasu ei saanud, siis me sinu käest raha ei küsi ning lähme kumbki sõbralikult oma teed.

Kasulik lugemine

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
0
0
Sinu ostukorv
Sinu ostukorv on tühiTagasi e-poodi